Време:

Твоите тимови:
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1191 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Профил на менаџерот: Sallivan

Мемаџер ID: 860978

Пријатели


Вкупно пријатели: 105
Вие не сте пријатели

Информации за корисникот


Име и презиме Salli
Датум на раѓање 1980-09-01
Возраст 39 (роденден за 154 дена)
Налогот е создаден 2011-10-15 (Позиција: 528979)
Држава и регион Република Чешка Република Чешка, Kraj Vysočina
Јазици
Пол Машко
Логирања 5337 (Позиција: 4232)
Активност 1y 1m 18d 18h 51m (Позиција: 1903)

Менаџерски награди


7x
2x

Трофеи на менаџерот


Менаџерот има освоено барем еден трофеј...

Последни логирања


2017-03-22 06:31:54
2017-03-19 21:05:04
2017-03-16 19:44:04
2017-03-15 06:42:56
2017-03-12 19:42:38