Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.
Preskočiću, ne volim da budem samo učesnik, pravimo zaokret u strategiji, ulažemo na duže staze.
Izgradnja završena, osoblje istrenirano još samo da stignu klinci.
Krećem u ofanzivu na sve što izađe vredno na sledećem draftu, vreme je da poguramo malo reprezentaciju, baš mnogo zaostaju naše nove generacije.
Evo javno, ko izvuče nešto vredno nek se javi, a i ja ću malo da se aktiviram i krenuću u potragu.
Ja basket igram od prvog dana. Bio sam u prvoj ligi tri puta i ispadao. U drugoj ligi sam uvek u vrhu i konstantno tako na klackalici. Zasto sam slab za prvu ligu?
Zato sto u mom timu od prvog do danasnjeg dana nije igrao ni jedan jedini stranac! I tako ce i ostati i u buduce. Prvu ligu bez dobrih stranaca tesko ko moze ispratiti, ako igra samo sa domacim igracima. Ali ne opterecujem se sa tim.
Do sada sam dao 6-7 reprezentativaca, za par dana ce biti izgradjen i 15 level treninga, tako da ako akademija nastavi da sa vremena na vreme da, nekog dobrog klinca, bice dobro.
Veliki je izazov igrati samo sa srpskim igracima..