Време:

Твоите тимови:
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1138 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  Профил на менаџерот: KurkaEvgen

Мемаџер ID: 732512
Слика е одобрена.

Пријатели


Вкупно пријатели: 418
Вие не сте пријатели

Информации за корисникот


Име и презиме Євген Курка
Датум на раѓање 1969-01-01
Возраст 51 (роденден за 312 дена)
Налогот е создаден 2011-06-14 (Позиција: 461022)
Држава и регион Украина Украина, Chernivtsi
Јазици
Пол Машко
Логирања 10370 (Позиција: 511)
Активност 2y 5m 14d 14h 19m (Позиција: 230)

Тимови


Хокеј тим
Украина ХК Любисток
Украина I.1
Искуство
3162 - експерт
Фудбалски тим
Украина Любисток
Украина I.1
Искуство
3163 - експерт
Handball team
Украина Levisticum
Украина I.1
Искуство
2451 - експерт
Basketball team
Украина Levisticum
Украина II.1
Искуство
2050 - експерт

Менаџерски награди


13x
3x
6x
2x
6x
2x
2x
14x

Трофеи на менаџерот


Менаџерот има освоено барем еден трофеј...

Најнови настани на менаџерот


KurkaEvgen стана пријател со Сопственик на ПРО пакет Република Чешка Limanus

KurkaEvgen не е повеќе пријател со Seed, cokanos, erikaa, sengo, smohtaram

KurkaEvgen стана пријател со Linda Edurne

Последни логирања


2020-02-24 05:33:50
2020-02-23 21:22:23
2020-02-23 15:47:15
2020-02-23 07:33:26
2020-02-22 14:53:17