
Изберете држава: |
![]() |
Словачка |
AAAAAAAAANNNNNNNNNNOOOOOOOOOO!!! s poslednej akcie zapasu som dal gol NADHERA
Pri striedačke získava loptu Marcel Laryš, naberá rýchlosť a postupuje dopredu. Penyo Sofroniev mu rýchlostne nestačí, a preto trochu takticky zaťahal protihráča za dres, ale Marcel Laryš pokračuje ďalej, kontakt ustál. Pred vápnom posúva loptu do strany na Jaroslav Ciprian. Ten ju z prvej vracia pred bránu, kde je už vo výskoku Izidor Gecler. Krásna hlavička, ktorá končí v bráne! Pochválenie si zaslúži aj Marcel Laryš za to, že sa hneď nezložil, ale že pokračoval v akcii. Nakoniec sa to vyplatilo a Izidor Gecler posiela svoj tím do vedenia 0:1.

ked mna najviac hneva ze nevyhram na nizkej ani za nic dnes normal tak povina vyhra

Gratulujem a vidím, že máš vyvážené mužstvo. Sila tímu 22-22-22-22

to je moj recep na uspech
ale mozno sa to dnes zmeni mam taky pocit ?)

zajtra sa budete smiat idem brutalnu taktiku a rozostavenie v NP
viac nemozem prezradit az by sa sem dostal super


podla mna zle utocnici postaveny si pozri chreno ani jedna strela na branu
juuj neprovokuj
... zle som to pripravil no asi som ich mal dat vedla seba
no neva este mam dvojbodovy naskok


Ďakujem, tiež gratulujem gamesovi.
Môj dnešný súper bol od dnes s krížikom, ale nechcel som riskovať a dal som normál. Aspoň som si vylepšil náladu po neúspechoch v lige.
Sklamanie je Michezo - Titans Rača. Hral na nízkej a vypadol...
Môj dnešný súper bol od dnes s krížikom, ale nechcel som riskovať a dal som normál. Aspoň som si vylepšil náladu po neúspechoch v lige.
Sklamanie je Michezo - Titans Rača. Hral na nízkej a vypadol...
dakujem a nech sa stretneme vo finale
Inac viacery povypadavali proti NF sa neda nic robit .... ale mne este hrala B zostava
aspon tie PK dali


Aspon niekto koho poznam etse muti vodu v NP ... ja sa mam este co ucit aby som uspel v pohari ... najblizsie az dalsiu sezonu hadam
zatial mi to vychadza ale do kedy ? hram z B zostavou na vysokej
a dnes pekna vyhra 5:0 v lige a vyse 10 000 divakov


Вашите омилени теми
Најнови постови