Zapamiętaj jedną podstawową prawdę gwiazdki nie grają. A 8 punktów to nie jest duża różnica. Silnik losuje i po prostu możesz mieć pecha.
Do tego dochodzą sytuacje losowe takie jak czerwone kartki itp.
Изберете држава: |
![]() |
Полска |
Wiem, że to czyste losowanie, dlatego też z niecierpliwością oczekuję FMa, w którym widać, że moje czynności wpływają na grę oraz wyniki

No tak, zupełnie jak w rzeczywistości: od czego zależy że świetny napastnik w meczu 3 razy trafi w słupek a zespół przegra 0:1? Tylko i wyłącznie od szczęścia. Jednak w FMie przynajmniej jak coś zmienię, to widzę zmianę na boisku i wiem co zrobić, by poprawić to co nawala. Tutaj można się jedynie poruszać po omacku, a opcji meczowych jest tyle co kot napłakał i w zasadzie jedno co ode mnie zależy to ustawienie zawodników na boisku.
Nie tylko
Np grając przyśpieszenie oddawałem 1-2 strzały, a po zmianie na normal jest o wiele lepiej;P

A to dziwne...
Tu grałem przyspieszeniem: soccer.powerplaymanager.c... i oddałem 19 strzałów z czego 10 celnych
Tu grałem przyspieszeniem: soccer.powerplaymanager.c... i oddałem 19 strzałów z czego 10 celnych
5 w pomocy
Pierwszy raz zagrałem tą taktyką. Miałem zamiar przejąć środek pola i to się znakomicie udało. Rywal pod moją bramkę prawie nie wchodził. Co prawda tylko jeden napastnik ale wspomagany przez dwóch ofensywnych pomocników i skrzydła. Jeden skrzydłowy nawet zaliczył trafienie.
Niestety tym razem będę musiał wykombinować coś lepszego.

Niestety tym razem będę musiał wykombinować coś lepszego.
Błędny link.
Posy Yooskhy:
Tu też przyspieszenie a rywal dużo mocniejszy:
soccer.powerplaymanager.c...
Posy Yooskhy:
Tu też przyspieszenie a rywal dużo mocniejszy:
soccer.powerplaymanager.c...
Miałem na myśli 3 środkowych. Ale to rozmowa musi zostać przeniesiona do innego tematu.
Ja wylosowałem kolesia, który w gwiazdkach nie imponuje, lecz jak zobaczyłem jaką drużynę odprawił z kwitkiem w poprzedniej rundzie to trochę się zacząłem bać o mój byt w następnej rundzie.
Skoro rozmawialiśmy o dziwnych wynikach w Pucharach spójrz na wczorajsze wyniki z DFB. Odpada Borussia i FSV Mainz, Borussia z 3 ligowcem FSV z drużyną z drugiej ligi. Dla przypomnienia jest to lider i vice-lider bundesligi
Tak więc niespodzianki są wszędzie a szczególnie w Pucharach.

Tak więc niespodzianki są wszędzie a szczególnie w Pucharach.
3,5 tys. ludzi na stadionie w Olsztynie nie często się zdarza
Fajny mecz był.

Вашите омилени теми
Најнови постови