Изберете држава: |
![]() |
Шведска |
Ja. Jag var aldrig där. Han jag skulle åka med kunde inte så det fick vara.
Får hoppas man väljer en livematch där frölunda spelar bra, just nu känns det som det kan bli vad som helst. Tedenby var ju grym igår, vi skulle haft flugan med oss, och varför inte klingberg..
Jo Tedenby var bra tyvärr. Imorgon kan man se FHC på 4an blir trevligt iaf =)
tedenby är fantastiskt bra ! hv var sjukt bra igår, var en riktigt bra match tycker jag som neutral supporter i den matchen, frölunda lär resa sig dom har sjukt mkt talang i laget
Jag tror exakt som du. HV gjorde en bra match, Tedenby var bra tyvärr, bor bara 3km från hans barndomshem.
Hoppas FHC spelar bättre imorgon. FHC-DIF 15:00 på tv4
Hoppas FHC spelar bättre imorgon. FHC-DIF 15:00 på tv4
Lillasyster trummar upp stämningen, hoppas Frölunda lirar bra på hemmaplan idag
dom verkar ha rest sig direkt, verkar vinna mot djurgården
Fyfan för er fbk fans som va i vida arena idag och inte kan hålla käften i en minut visa respect nästa gång för helvete!!
Var det tyst minut? För vem? Tråkigt när folk inte kan uppföra sig. HV visade inget som kunde kallas vilja iaf. Dåliga passningar, inget go alls.
Det såg bra ut. Synd bara att det har så svårt att göra mål iår med.
33 skott. 3mål ska man minst göra iaf
33 skott. 3mål ska man minst göra iaf
hehe jo är ju så, men djurgårdens målvakt var grym av det jag såg, han gjorde en tavla men många jätteräddningar i 3de perioden
Det gjorde han. Men jag tänkte överlag
FHC har gjort 8mål på 4 matcher. Anser att det är 3-4 för få.
FHC har gjort 8mål på 4 matcher. Anser att det är 3-4 för få.
aha ok, jo visst kan det vara så, har inte sett fhc så mkt, såg bara mot hv och lite mot djurgården, men tror alla lagen skulle kunnat göra mer mål faktiskt
Вашите омилени теми
Најнови постови