Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.
Eftersom fotbollen är så pass ny så har team noname lagen inprincip lika bra lag som dom lagen som har manager, men om ett tag så kommer det vara som på hockeyn.
Det står i guiden under varje attribut vad som är bäst på respektive frisparkssituation och hörnor tror jag är samma som frispark-crossboll. Kommer inte exakt ihåg vad som var bäst för vad, hade jag vetat det hade jag skrivit det.
den här röda ringen efter en spelare betyder ju avstängning,,,visst,men det går ändå att ställa upp spelaren i startelvan till nästa match,,,,ska de verkligen vara så ????
Han kommer inte spela även om du har han i laguppställningen nu. Då slumpas (mest troligt) den spelaren eller en reserv kommer in. På den andra frågan stämmer Kentas svar.