Изберете држава: |
![]() |
Украина |
енергія у всіх гравців 100%, а від неї залежить тренувалка.
На рахунок двойної тренки звісно загнався, але + є
На рахунок двойної тренки звісно загнався, але + є
це такий тактичний хід ... коли всі грають основою, твоя основа в академці отримує бонуси від тренувань, відповідно коли академка закінчиться, твоя команда стане сильнішою, що в подальшому може допомогти отримати більше перемог в лізі ( в основному такий хід роблять новачки в лізі або команди які гратимуть в єврокубках, або ж прихильники кубка ліги)
Воно цього не варто я в минулому сезоні зробив 4 лагері підряд тобто 2 в кінці 5 і два на початку 6.
В кінці провалений сезон із-за поганої зіграності, котра впала була до 60%.
В кінці провалений сезон із-за поганої зіграності, котра впала була до 60%.
Что за чушь ты написал? С каких это пор сезонная энергия влияет на качество тренировки??? Где такое написанно?
В самом начале сезона твои игроки качаются, быстрее (у некоторых почти в два раза. А может у некоторых уже и больше, чем в два раза). Проиграв в начале из-за отсутствия ключевых/лучших игроков, обычно догоняются после возвращение игроков из лагеря. Возвращаются они с полной энергией и у бОльшими аттрибутами, что дает некое преимущество (если сравнивать две идентичные команды, одна из которых не отправила в лагерь игроков, а другая отправила).

Тренувалка залежить від енергії гравця як від поточної так сезонної.
Одже, якщо в гравця ниже енергія то він і тренується відповідно гірше.
Ти напевно жодного разу не помічав що в кінці сезону гравці в котрих менша енергія тренуються гірше.
Я в цьому переконався на власному досвіді маючи тіже споруди та перс гравці на початку 5 сезону качалися в середньому на 0.10 краще ніж в минулому 4 коли енергія була посадженою.
Так що цей факт діє і перевірений він на мною на власному досвіді !!
Одже, якщо в гравця ниже енергія то він і тренується відповідно гірше.
Эт точно. Потверждаю.
Эт точно. Потверждаю.
Вашите омилени теми
Најнови постови