Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.
és természetesen azért gratulálok csepelnek grad49-nek
ahhoz hogy kiestett bár elismeerem erősebb sokkal a csapata is várható volt a papír forma szerint de ezért jó az NK bármi szinte bármi megtörténhet
Most nézem, hogy Fortuna istenasszony a középső ujját mutatta fel nekem a mostani sorsoláson.
A szerdai 5:1-es vereség után nem pont a legerősebb 2. kalapbeli csapat kihúzásában reménykedtem, hogy újra megfricskázhassanak minket.
Sok sikert minden érintettnek a maihoz :]
Egy 15 éves, nem túl jó minőségű ifit fel is áldoztam már Ivánnak én is, remélem kegyes lesz az esti meccsen hozzánk :]
érdekes meccsen kikaptam, jóval több kapuralövés és emberelőnyös helyzet ellenére, kíváncsi leszek a taktikára.
A kapusom az első harmadban gőzöm sincs mit csinált, de elment az ellen 0:4-re, több gólt nem is kaptam. Meccs után meg kiküldöm most mezitláb egy felmosóval 'rolbázni'.
Ezektől függetlenül gratulálok Bandinak és csapatának és kívánok sok sikert a továbbiakban!
Gratula Kityusz a győzelmedhez,csapatom a magyar galaktikusok ellen is bebizonyította,hogy minden csapat méltó ellenfele és nem tört meg a sorozat immár 55 bajnoki és nemzeti kupa meccsen nem kapott ki a csapat csak 1-2 góllal max igaz ez a 17.-ik ilyen vereség közben,szóval a Bendeguz JC-t legyőzni le lehet ,de leverni soha