Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.
itelläni ainoana tavoitteena on parantaa viime kauden 6tilaa ja mulla on energiat aika kuralla... olisin halunnu pelata enemmän erittäin matalalla mutta ei ole uskaltanut :S
Jahas runkkarin kakkospaikka on sitten Sulkiksen ja meikäläisten välinen kädenvääntö. Ja itse asiassa kovaakin taktikointia voi olla luvassa, kun ekalle poffi kierrokselle haluaisi mieluisemman vastustajan. Mielenkiintoiset viimeiset kierrokset tulossa.
Tokihan ne kusi Paitsi sillä, kellä oli kaikki muu ihan kuraa :S Parhaan lahjat oli 93 ilman skouttausta, tekniikka huikaisevat 47, josko se siitä vähän pomppis ylös