Изберете држава: |
![]() |
Латвија |
ja manējo spēlētāju paņems izlasē, taupīšu energiju un nelaidīšu uz nevienu spēli. vēl ir laiks līdz šodienas spēles sākumam izdomāt.
Nobalsoju.
Žēl, ka šosezon ir tikai 2i reāli kandidāti par ko balsot. Un ceru, ka asistents pēc katras spēles nebļaus, kas tas par marasmu, stulbais dzinējs, randoms utt
Domāju, sapratāt par ko nobalsoju.
Žēl, ka šosezon ir tikai 2i reāli kandidāti par ko balsot. Un ceru, ka asistents pēc katras spēles nebļaus, kas tas par marasmu, stulbais dzinējs, randoms utt

Labi, labi, centisos neblaut vairs par marazmu, randomu, u.t.t. . Apsveicu visus ar sezonas sakumu! Skatisimies kadi jauni paversieni bus dzineja sosezon. Pirms paris lpp te gaja diskusija par energijas taupisanu, kur tika uzsverts, ka pat minimums visu var izskirt. Tad nu , es neatklajot nekadu Ameriku varu pateikt ka so minimumu var dabut, - veidojiet sev gurku komandas ar kuram spelejiet draudzibenes : druscin ietaupisiet energiju, druscin uzlabosiet pamata treninu, un izaudzinasiet vismaz paris speletajus pamatam + tirgu pardodod uzkacatos gurkus sezonas beigas tiksiet pie naudas sadalam.
Nav man pro paka, nemainīšu katru vakaru sastāvu manuāli tak.Tā jau labprāt darītu, ir man tas izlašnieks vai nav.
nu ,ja par trenneri kandid ē, tev biku jazin dzineja detaļas,he he paldies kas man uzticas.jūtu ka tauta beidzot grib realu izlases vadību,nevis bļembuku
Nu ja, bez PRO pakas pasmagak. Bet es te to biju vairak domajis nevis pec principa , ka izlasnieki ir siltumnicas augs, kurs jasaudze, bet - tiri pasu komandu speka celsanais ilgtermina. Jo vairak mums bus stipru komandu, jo vairak bus speletaju kuri pretendes uz izlasnieka statusu, un tas ir butiski. Komandu stiprumu es uztveru ka sadalu lielumu, kuras ir jacel, bet naudas muzigi trukst. Te nu mes varam iegut papilduslidzeklus. Jo pasreizejie izlasnieki paliek vecaki, vajadzes mainu, un jo vairak mums bus komandu ar labu infrastrukturu, jo labaka maina mums izaugs, - sitas tacu nav pedejais pasaules cempis.
Protams, ja ir bezgalīgi resursi, tad var arī niekus lasīt.
Man prieks, ka Tu vinas zini. Ceru , ka nonakot 1.liga, Tev pasaule joprojam skitis tik pat rozaina ka lidz sim, jo tur bus kaudze ar dzineja detalu nezinatajiem, kuri centisies Tevi uzvaret. Un zini, viniem ari var sanakt, ta ka sorry, nesaki hop, kamer neesi parlecis.
Bet ir vel tada lieta ka pieredze kura krajas tikai spelejot. Un man liekas ka viens menedzeris sheit stipri parverte energijas taupishanas svarigimu galigi aizmirstot par sakrato pieredzi kura nebut nav tik mazsvariga.
hockey.powerplaym anager.... komentari lūdzu no marisis un no Latisenkova kunga, randoms?sadista smadze ,vai kas cits?
Вашите омилени теми
Најнови постови