Време:

Твоите тимови:
Комуницирање
Public account
  PRO Зона
1265 кредити
Купи кредит
Вие сте во јавен профил. Ако сакате да ја играте играта или да се приклучите во дискусиите, мора прво да се логирате.Ако сте нов корисник, морате да се регистрирате прво.

  PowerPlay Manager Fan Shop

PPM состаноци
Komárno,
19.09.2020 13:00
Број на менаџери: 21
Кликни овде и регистрирај се!
Дали си голем фан на PowerPlay Manager и горд претставник на твојата земја? Вие дојдовте на вистинското место. Тука во Продавницата за навивачи ќе можете да најдете облека и роба кои ќе можете да ги изменувате додавајќи го вашето име или надимак и знамето на вашата земја. Ова и дава на вашата уникатен изглед и ќе привлече внимание каде и да одите. Само одберете го продуктот за кој сте заинтересирани и ќе бидете пренасочени кон вебстраната на нашиот дилер каде ќе може да се утврди вашата нарачка.


Маици со крагња

Маици

Магнети

Капи

Јакни

Торби