Masa:

Pasukan anda:
Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Majalah PowerPlay

Nová sezóna, nové výzvy


Ahojte priatelia,

do štartu novej sezóny nám zostáva už len zopár dní. 22. sezóna sa začína v pondelok, ale vy by ste mali využiť týchto pár dní na prípravu. Prvé sponzorské ponuky vám totiž prídu už zajtra a budete musieť urobiť pár dôležitých rozhodnutí. Môžete si tiež vychutnať zápasy Majstrovstiev sveta.

Ako obyčajne, vo vybraných krajinách budeme mať preskupenie líg, aby sme odstránili neaktívne tímy zo spodných dvoch ligových úrovní. Preskupenie líg prebehne v týchto krajinách:

Brazília, Irán, Slovinsko, Ukrajina

Ak podpíšete sponzorskú zmluvu s bonusmi a budete presunutí do inej ligy počas preskupenia, prosím nenechajte sa znepokojiť. Budete mať možnosť zmluvu prerokovať počas prvých 2 dní novej sezóny, aby ste mohli urobiť správne rozhodnutie. Skontrolujte si nových súperov predtým, ako sa rozhodnete.

To je všetko, veľa šťastia s ponukami od sponzorov!
Artikel ini terdapat dalam bahasa ini:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Crnogorski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams 
Français Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenščina Српски 
繁體中文 Türkçe Українська 

Kongsi di Facebook   Kongsi di Twitter   Share on Google+   Kongsi di MySpace