Masa:

Pasukan anda:
Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1138 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Majalah PowerPlay

Yeni Sezon, Yeni Meydan Okumalar


Merhaba millet,

yeni sezonun başlangıcına sadece birkaç gün kaldı. Sezon 22 pazartesi başlıyor, fakat birkaç gün önceden hazır olmalısınız. İlk sponsorluk teklifleri yarın gelmeye başlıyor ve bazı zorulu tercihler yapmak zorunda kalacaksınız. Ayrıca Dünya Şampiyonaları'ndaki maçları kontrol etmeyi unutmayın.

Her zamanki gibi, en alt iki lig seviyesindeki aktif olmayan takımları kaldırmak için seçilmiş ülkelerin ligleri yeniden gruplanıyor olacak. Yeniden gruplama aşağıdaki ülkelerde yer alacak:

Brezilya, İran, Slovenya, Ukrayna

Eğer primler içeren bir sponsorluk anlaşması imzaladıysanız ve ligler yeniden gruplanırken başka bir lige taşınırsanız, lütfen endişelenmeyin.  Yeni sezonun ilk iki gününde sponsorluk anlaşmanızı yeniden müzakere etme seçeneğiniz olacak böylece doğru kararı verebileceksiniz. Bir karar vermeden önce yeni rakiplerinizi kontrol edin.

Hepsi bu kadar, sponsoruluk tekliflerinizde iyi şanslar!
Artikel ini terdapat dalam bahasa ini:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Crnogorski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España Eesti فارسی Suomi 
Vlaams Français Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenčina Slovenščina 
Српски 繁體中文 Українська 中文 

Kongsi di Facebook   Kongsi di Twitter   Share on Google+   Kongsi di MySpace