Masa:

Pasukan anda:
Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1283 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Majalah PowerPlay

Naujas Sezonas, Nauji Iššūkiai


Sveiki,

iki naujojo sezono pradžios liko tik kelios dienos. 22 sezonas prasideda pirmadienį, tačiau pasiruošimui turite, dar kelias dienas. Pirmieji rėmėjų pasiūlymai prasideda rytoj ir turėsite priimti keletą sunkių sprendimų. Taip pat galite stebėti varžybas pasaulio čempionate.

Kaip visada, kai kuriose šalyse vyks lygų pergrupavimas, kad būtų pašalintos neaktyvios komandos iš žemiausių lygų. Lygų pergrupavimas vyks šiose šalyse:

Brazilija, Iranas, Slovėnija, Ukraina

Jei pasirašysite rėmimo sutartį su premijomis ir būsite perkelti į kitą lygą, lygų pergrupavimo metu, nepanikuokite. Jūs galėsite iš naujo derėtis dėl savo sutarties per pirmąsias dvi naujo sezono dienas, kad galėtumėte pasirinkti tinkamą remėją. Prieš priimdami sprendimą, patikrinkite savo naujus oponentus.

Tai tiek, sėkmės ir gerų remėjų!
Artikel ini terdapat dalam bahasa ini:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Crnogorski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España Eesti فارسی Suomi 
Vlaams Français Hrvatski Magyar Italiano Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenčina Slovenščina 
Српски 繁體中文 Türkçe Українська 中文 

Kongsi di Facebook   Kongsi di Twitter   Kongsi di MySpace