Laikas:

Tavo komandos:
Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1327 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  PowerPlay žurnalas

Yeni Sezona Hazır mısınız?


Merhaba millet,

başka bir sezona daha hazır mısınız? Öyle olduğunu umuyoruz, çünkü başlamasına sadece bir kaç gün kaldı. Sponsor tekliflerinin yarın gelmeye başladığını ve kararlarınızın ekibinizin geleceği üzerinde büyük bir etkisi olabileceğini unutmayın.

Bu arada, Dünya Kupasındaki bütün maçları ücretsiz olarak takip edebilirsiniz! Altın mücadelesinde ülkenizi desteklemeyi unutmayın.

Her zaman olduğu gibi, aktif olmayan takımları alt iki lig seviyesinden çıkarmak için seçilen ülkelerde lig yeniden gruplandırması yapılacak. Lig yeniden gruplandırması aşağıdaki ülkelerde gerçekleşecek:

Çin, İran, Hollanda, Portekiz, Slovenya, Türkiye, ABD

Eğer primler içeren bir sponsorluk anlaşması imzaladıysanız ve ligler yeniden gruplandırılırken başka bir lige taşınırsanız, lütfen endişelenmeyin. Yeni sezonun ilk 2 gününde sponsorluk anlaşmanızı yeniden müzakere etme şansınınız olacak, böylece doğru kararı verebileceksiniz. Bir karar vermeden önce yeni rakiplerinizi kontrol edin.

Yeni sezonda iyi şanslar!
Šis straipsnis galimas šiomis kalbomis:
Español, Chile Español, Argentina العربية Български Bosanski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Hrvatski 
Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 繁體中文 
中文 

Pasidalink Facebook'e   Pasidalink Twitter'yje   Pasidalinka MySpace