Laikas:

Tavo komandos:
Bendravimas
Public account
  PRO Zona
1327 kreditų
Pirkti kreditus
Šiuo metu jūs naudojate bendrą vartotojo paskirtį. Jeigu norite žaisti žaidimą ar naudotis forumais, privalote prisijungti. Jeigu esate naujas vartotojas, pirma turite prisiregistruoti.

  PowerPlay žurnalas

Jste připraveni na novou sezónu?


Ahoj,

jste připraveni na další sezónu? Doufáme, že ano, protože do jejího začátku už zbývá jen pár dní. Nezapomeňte, že zítra začnou přicházet nabídky od sponzorů a vaše rozhodnutí mohou mít velký vliv na budoucnost vašeho týmu.

Mezitím můžete sledovat všechny zápasy Mistrovství světa zdarma! Nezapomeňte podpořit vaši zemi v bojích o zlato.

Jako obvykle, ve vybraných zemích budeme mít přeskupení lig, abychom odstranili neaktivní týmy ze spodních dvou ligových úrovní. Přeskupení lig proběhne v těchto zemích:

Čína, Nizozemsko, Irán, Portugalsko, Slovinsko, Turecko, USA

Pokud podepíšete sponzorskou smlouvu s bonusy a budete přesunuti do jiné ligy během přeskupení, prosím nenechte se znepokojit. Budete mít možnost smlouvu projednat během prvních 2 dnů nové sezóny, abyste mohli učinit správné rozhodnutí. Zkontrolujte si nové soupeře předtím, než se rozhodnete.

Hodně štěstí v nové sezóně!
Šis straipsnis galimas šiomis kalbomis:
Español, Chile Español, Argentina العربية Български Bosanski Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España فارسی Suomi Vlaams Hrvatski 
Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Polski Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 繁體中文 
Türkçe 中文 

Pasidalink Facebook'e   Pasidalink Twitter'yje   Pasidalinka MySpace