Masa:

Pasukan anda:
Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1283 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Majalah PowerPlay

Basketbolda Sezon 29


Merhaba millet,

sezon 28'in 10 haftası neredeyse bitti. Yeni bir sezon pazartesi başlıyor ve bu sezon aldığınız sonuçları geliştirmek bir şansınız olacak. Tabii ki mükemmel bir sezon geçirmediyseniz, öyleyse, tebrikler! Son birkaç günün keyfini çıkarın, Dünya Kupası'nı izleyin ve yeni sponsorluk tekliflerini kontrol etmeyi unutmayın.

Her zamanki gibi, en alt iki lig seviyesindeki aktif olmayan takımları kaldırmak için seçilmiş ülkelerin ligleri yeniden gruplanıyor olacak. Yeniden gruplama aşağıdaki ülkelerde yer alacak:

Avusturya, Hırvatistan. Macaristan, Slovenya

Eğer primler içeren bir sponsorluk anlaşması imzaladıysanız ve ligler yeniden gruplanırken başka bir lige taşınırsanız, lütfen endişelenmeyin.  Yeni sezonun ilk iki gününde sponsorluk anlaşmanızı yeniden müzakere etme seçeneğiniz olacak böylece doğru kararı verebileceksiniz. Bir karar vermeden önce yeni rakiplerinizi kontrol edin.

İyi eğlenceler!
Artikel ini terdapat dalam bahasa ini:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Crnogorski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España Eesti فارسی Suomi 
Vlaams Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 
繁體中文 Українська 中文 

Kongsi di Facebook   Kongsi di Twitter   Kongsi di MySpace