Masa:

Pasukan anda:
Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1283 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Majalah PowerPlay

29. sezóna v basketbale


Ahojte,

10 týždňov 28. sezóny sa pomaly končí. Nová sezóna začína v pondelok a to je šanca pre vás na vylepšenie výsledkov z tejto sezóny. Teda ak nemáte práve za sebou dokonalú sezónu. V tom prípade vám gratulujeme! Užite si posledných pár dní, sledujte Majstrovstvá sveta a nezabudnite si prezrieť ponuky od sponzorov.

Ako obyčajne, vo vybraných krajinách budeme mať preskupenie líg, aby sme odstránili neaktívne tímy zo spodných dvoch ligových úrovní. Preskupenie líg prebehne v týchto krajinách:

Chorvátsko, Maďarsko, Rakúsko, Slovinsko

Ak podpíšete sponzorskú zmluvu s bonusmi a budete presunutí do inej ligy počas preskupenia, prosím nenechajte sa znepokojiť. Budete mať možnosť zmluvu prerokovať počas prvých 2 dní novej sezóny, aby ste mohli urobiť správne rozhodnutie. Skontrolujte si nových súperov predtým, ako sa rozhodnete.

Príjemnú zábavu!
Artikel ini terdapat dalam bahasa ini:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Crnogorski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España Eesti فارسی Suomi 
Vlaams Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenščina Српски 
繁體中文 Türkçe Українська 中文 

Kongsi di Facebook   Kongsi di Twitter   Kongsi di MySpace