Masa:

Pasukan anda:
Komunikasi
Public account
  Zon PRO
1283 kredit
Beli kredit
Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.

  Majalah PowerPlay

29. sezóna v basketbalu


Ahoj,

Deset týdnů 28. sezóny pomalu končí. Nová sezóna začíná v pondělí a to je šance pro vás na vylepšení výsledků z této sezóny. Tedy pokud nemáte právě za sebou dokonalou sezónu. V tom případě vám gratulujeme! Užijte si posledních pár dní, sledujte  Mistrovství světa a nezapomeňte si prohlédnout nabídky od sponzorů.

Jako obvykle, ve vybraných zemích budeme mít přeskupení lig, abychom odstranili neaktivní týmy ze spodních dvou ligových úrovní. Přeskupení lig proběhne v těchto zemích:

Chorvatsko, Maďarsko, Rakousko, Slovinsko

Pokud podepíšete sponzorskou smlouvu s bonusy a budete přesunuti do jiné ligy během přeskupení, prosím nenechte se znepokojit. Budete mít možnost smlouvu projednat během prvních 2 dnů nové sezóny, abyste mohli učinit správné rozhodnutí. Zkontrolujte si nové soupeře předtím, než se rozhodnete.

Příjemnou zábavu!

 
Artikel ini terdapat dalam bahasa ini:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Crnogorski Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España Eesti فارسی Suomi 
Vlaams Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 
繁體中文 Türkçe Українська 中文 

Kongsi di Facebook   Kongsi di Twitter   Kongsi di MySpace