Geen probleem. Maak niet zo veel geheimen van mijn financiën.
Spelersloon 69.881
Personeelsloon 88.502
Onderhoud faciliteiten 117.676
Onderhoud stadion 35.509
Varia 38.435
Totaal 350.003
Varia zijn de kosten van de extra spelers. Ik heb er 41 in totaal. Dat is 11 meer dan in principe mag. Dus ik betaal 55% extra aan varia van mijn spelersloon.
Stel dat ik 40.000 per dag betaal over 1 seizoen, dan kost me dat 4.480.000 extra. Maar door mijn hoge TC verwacht ik dat ik dit elk sezioen wel goed kan maken door verkopen van spelers omdat ze best goed verbeteren per dag.
Select a country: |
![]() |
Netherlands |
ok, duidelijk. Dat valt nog wel mee dus.
Hoe snel verbeteren de spelers die je traint voor de verkoop? Die van mij tussen de 0,6 en 0,8 per dag erbij.
Hoe snel verbeteren de spelers die je traint voor de verkoop? Die van mij tussen de 0,6 en 0,8 per dag erbij.
Ik zat vandaag gemiddeld op 0.711, maar had er 7 van 0.90 of meer waarvan 1 zelfs op 1.02.
nice, ik slechts 3 met 0,9 of meer en 0,669 gemiddeld.
klopt, ga me daar ook op focussen, maar eerst moet het herstelcentrum nog naar niveau 10.
respect trouwens dat je al bezig bent aan niveau 13 van het TC. Waar haal je dat geld vandaan?
Thanks. HC staat over 19 dagen op 10 en gaat dan meteen door naar 11. Kwestie van flink sparen en af en toe spelers verkopen. Heb er de afgelopen 4 dagen 3 verkocht voor in totaal 38 mijloen, waarvan 1 toppertje voor 26 mijloen

zo doe ik dat ook! team terug brengen naar 22-23 spelers dan heb je genoeg kan je 2 teams maken 1 voor basis en 1 reserve voor vriendschappelijke wedstrijden.
heb nog wat spelers over voor verkoop maar die gaan later eerst weer onder de 10 verkopen komen.
heb nog wat spelers over voor verkoop maar die gaan later eerst weer onder de 10 verkopen komen.
Ik hou het ook bij 22 spelers.en ik moet wel zeggen dat ik geluk had dat ik meteen 2x CL speelde en daardoor de GTR flink steeg.Ik heb nog geen echte talenten verkocht.doe steeds de minste in de verkoop.Steek nu voorlopig alles in de faciliteiten.en probeer 2 multi s per seizoen erbij te doen.
ik heb het gevoel dat ik met normale aggressiviteit meer kaarten krijg dan met agressief.. hoe ervaren jullie dit?
zijn carrière is gebaseerd op seizoenen met dagen dus als een speler een paar mist word dat lager
het gaat om blessure van 1 tot 5 dagen als ie zou meespelen denk ik
weet er zelf het antwoord niet op, of toch niet met zekerheid althans, dus ga me er mij maar over onthouden

weet er zelf het antwoord niet op, of toch niet met zekerheid althans, dus ga me er mij maar over onthouden
Your favorite threads
Newest posts