You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.
lopendo nejde vyhledat...tak jak asi mam poslat kredity...chcete neco poradat a priotom akorat ste sprosty na lidi co se naneco ptaj do posty a pak mam svama hrat? uprimne radsi pujdu jinam
neumise chovat? slusne sem napsal do posty komu mam poslat kredity nebot nick Lopendo nejde na ppm vyjhledat a bylo my oznameno ze neumim cist...naka rada nebo upozorneni zesem nekde udelal chybu nci..jen smesne posmivani a pubertatske kecy...jediny kdo tu nema vychovani je nekdo uplne jiny
Borci nechce turnaje ohlasit nekolik dnu dopredu? Klidne i tyden. Nektere turnaje ani nepostrehnu ze se hraji, kdyz je zverejnite jen 2h pred zacatkem.
Taky jsem nad tím přemýšlel,nabouchat to třeba na každej den ve 20:15 pravidelně a ptom už jen takový "rychlovky" jako nástavba pro závysláky.
Jinak dej si do sledování slovenskou diskusi POKER,tam to žije,tady nic moc
Vážení přátelé dnešním dnem vzniká v našem PPM POKER KLUBU tradice každodeních večerních turnajů PPM EVERYDAY TOUR o 5 kreditů s jednotným začátkem ve 20:15 hodin.
------------------------------ ------------------------------ -
Ano,hráli jsme každý den,ale doposud se nevědělo zdali večer nějaký turnaj bude,v kolik hodin přesně bude...Od několika manažerů jsem dostal připomínku,že pokud budou dostatečně dopředu vědět začátek turnaje bude to pro ně lepší.
Začátek jsem stanovil na 20:15 s ohledem na manažery kteří sledují online přenosy.Pro někoho to může být brzo,pro někoho pozdě.Bohužel není možné aby se člověk trefil všem do jejich harmonogramu.Já sám to vždy také nestihnu.
---------------------------
Co se týká výběru kreditů měl by to být vždy někdo z notoricky známých a častých hráčů.To se upřesní vždy před turnajem nebo se hodí hláška nejpozději po začátku ke každému stolu zvláště.
---------------------------
Ted už zbývá jen rozšířit počet našich členů a tímpádem i počet účastníků turnajů.