Time:

Your teams:
Communication
Public account
  PRO Zone
1330 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

  Subject: Vragen en Antwoorden


PRO pack owner Netherlands tazzzmike


dit is al langer zo, heb ik een aantal seizoenen geleden ook gehad. of het toen consequenties heeft gehad weet ik niet want bleef uiteindelijk gewoon in divisie I.


hossagno


Zo'n bericht heb ik nog nooit zelf gekregen maar ik neem aan dat uw sponsors hier wel rekening mee gaan houden ja, en dit is altijd zo geweest. Enkel dat van toeschouwers is nieuw naar volgend seizoen toe.

In de reguliere competitie moet je zorgen dat belangrijke matchen en derby's zeker niet op heel laag - laag te spelen als je ze zou moeten winnen. Indien je zo'n matchen verliest tegen een rechstreekste concurrent voor de titel of degradatie OF een streekgenoot (dezelfde provincie) en dit zonder al te veel inzet hebt gedaan dan zijn de sponsors niet tevreden hierover en kunnen ze jou slechtere aanbiedingen sturen voor komend seizoen.

Enkel voor de Beker, Europees en Divisiebeker tellen deze factoren NIET mee voor de sponsors. Ook opzettelijk degraderen kan uw sponsors zwaar mistevreden stellen en dan ga je een heel zwaar seizoen tegemoet een reeks lager met nog minder financiële middelen als normaal.


Helper CSBV


Als je teamsterkte te veel zakt (>25% volgens mij) dan krijg je zo'n melding. En die gaat vrijwel zeker invloed hebben op je sponsoraanbiedingen. Ik zag dat je met je B of misschien wel C ploeg gespeeld hebt.


okydoky


Hmmm ok bedankt voor de antwoorden, weer wat geleerd, had het nog nooit eerder meegemaakt. Kan ik ze niet terug waarschuwen? Ik was afgelopen seizoen namelijk zeer ontevreden over hun bijdrage...8-


PRO pack owner Netherlands tazzzmike


Haha


mjwvdw

Het schijnt dat domme vragen niet bestaan maar ik ga het toch proberen :). Ik weet na al die jaren dat ik PPM speel eigenlijk nog steeds niet goed hoe de steamsterkte werkt. Hoe wordt het bepaald/berekend?


panther

er word gekeken naar je vorige (competitie) wedstrijd. dan zijn van invloed je opstelling, spelers GV, ervaring, energy en samenspel een beetje

bekijk je team maar je word slechter gedurende het seizoen terwijl je GV en ervaring beter word. dus energy heeft veel invloed


okydoky


Hele goede vraag, dat is de moeilijkste formule van het spel, samen met de berekening van de speler cijfers...zijn maar een paar mensen die dat weten. Ik ben er helaas niet 1 van...


bvt

Ik heb vandaag een hele mooie speler van de sportacademie gekregen. Mijn idee is om er een keeper van te maken, maar wat zouden jullie doen?

Kee - 72 - 96
Ver - 32 - 61
Mid - 40 - 77
Anv - 40 - 93
Sch - 56 - 77
Pas - 51 - 86
Tec - 54 - 80
Sne - 59 - 88
Kop - 56 - 90

Ik heb hem uiteraard nog niet gescout, dus bovenstaande getallen gaan nog iets wijzigen.


PRO pack owner Netherlands tazzzmike


ik zou eerst het scouten afwachten. ff trainen op snelheid is altijd goed.
nadeel als je om gaat naar aanvaller is dat hij met een achterstand aan GV begint. Denk dus dat ik er ook een keeper van zou maken. lekkere pull hoor.


bvt


Ik had hem op passen gezet, maar snelheid is idd beter om mee te beginnen. Zeker een lekker pull, dit soort spelers zijn een zeldzaamheid voor mij. Hopelijk levert het scouten geen (kleine) teleurstelling op, maar dat zal wel loslopen.


mjwvdw


Volgens mij heb ik niet hele slechte spelers maar als ik het verschil dan bijvoorbeeld zie in speelsterkte in de wedstrijd van gisteren dan zie ik niet waar het verschil in moet zijn. Nu heb ik gisteren wel gelijkgespeeld dus ik klaag niet :) maar ben gewoon nieuwsgierig. De conditie snap ik want ik zie het inderdaad aflopen maar de rest is een beetje een mysterie


PRO pack owner Netherlands Lilian257


Ik denk inderdaad eerder als ik naar de sterkte van de spelers afzonderlijk en van het totale team eerder je tegenstander mag klagen over het gelijke spel :D

Verder zou ik als ik jou was veel zuiniger doen qua energie.

Als ik zie dat je tegen een team als de Eewige Prutsers op "normaal-heel hoog"' speelt en kansloos met 5-0 verliest heb je veel te veel energie verspilt.
Tegen teams die echt een stuk sterker zijn lijkt het me handig om hooguit op laag en misschien zelfs wel op heel laag te spelen. Hierdoor bespaar je energie die je dan in kunt zetten tegen teams die vergelijkbaar zijn of slechts een beetje sterker.

Als je namelijk zo door gaat met energieverbruik bij je spelers, dan vermoed ik dat je spelers de laatste 10 - 20 wedstrijden vrijwel geen energie meer over hebben, terwijl andere teams dan misschien pas 5-10% energie verbruikt hebben van hun spelers.
Ik vermoed namelijk dat jouw spelers nu nog ongeveer 92% energie zullen hebben, terwijl die van mij 98 of 99% energie hebben.

En juist je energieverbruik bepaalt een groot deel van de sterkte van je team. Een team dat veel energie verbruikt zal veel sneller een stuk minder sterk worden dan een team dat veel minder energie verbruikt.


okydoky


Als ik je een tip mag geven voor de kans om er een international van te maken: Ga 100% voor keeper! Elk seizoen is het weer hetzelfde liedje met de keepers die we hebben, zwaar onder de maat. Nu is deze bij lange na niet perfect, maar als je hem goed traint, haalt ie zeker het Nederlands elftal onder de 17.

Je mag hem natuurlijk ook verkopen ;-)


okydoky


Dat is een goede tip Marco (y)

Ik had trouwens van jouw de formules wel verwacht voor de berekening van de teamsterkte of rating van een speler? Jij als PPM goeroe. ;)



Your favorite threads
Slovakia I.1
Italy I.1
Bosnia and Herzegovina koga bi vi
Bosnia and Herzegovina Veliki događa...
Bosnia and Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Belgium financien
Belgium Vanalles
Azerbaijan PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia and Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaijan U-17 milli ko...
Bosnia and Herzegovina Sms krediti
Slovakia Kohutko Cup I...
Slovakia Gold Cup
Slovakia National Gree...
Slovakia V.168
Slovakia players for G...
Slovakia Pravidla (Ad ...
Slovakia 2 zapasy za d...
Slovakia Ligový pohár
Slovakia dresy a vlajk...
Slovakia National Germ...
Slovakia Voľby trénera...
Slovakia DB National I...
Slovakia PPZT:pred a p...
Slovakia F1
Slovakia tranfers
Australia New F1 manage...
Slovakia organizujem t...
Slovakia transfer
Slovakia Dresy
Slovakia VI.188
Slovakia VI.190
Slovakia VI.196
Slovakia VI.185
Slovakia VI.184
Slovakia VI.180
Slovakia VI.166
Slovakia VI.172
Slovakia VI.168
Slovakia VI.169
Slovakia VI.170
Slovakia VI.173
Slovakia VI.164
Slovakia VI.163
Slovakia VI.127
Slovakia V.85
Slovakia VI.111
Slovakia VI.72
Slovakia VI.109
Slovakia Futbalová Rep...
Slovakia V.253
Slovakia Slovakia Cup ...
Slovakia VI.113
Slovakia Esox lucius f...
Slovakia trgu - trensf...
Slovakia V.160
Slovakia Klubové vlajk...
Slovakia Vytvorenie kl...
Slovakia V.248
Slovakia VI.143
Slovakia VI.146
Slovakia V.170
Slovakia V.232
Slovakia Žilinska fotb...
Slovakia V.252
Slovakia V.255
Slovakia V.247
Slovakia VI.96
Slovakia V.223
Slovakia VI.9
Slovakia Kto ma najvac...
Slovakia V.230
Slovakia V.133
Slovakia VI.147
Slovakia V.184
Slovakia uspesnost str...
Slovakia VI.126
Slovakia VI.58
Slovakia VI.51
Belarus "Клубная супе...
Slovakia V.158 tipovač...
Slovakia V.250
Slovakia VI.80
Slovakia mini champion...
Slovakia V.249
Slovakia V.229
Slovakia V.251
Slovakia Primera Divis...
Slovakia Tímový web
Slovakia VI.160
Slovakia Friendly Matc...
Slovakia VI.156
Slovakia Klubovy web
Slovakia V.127
Slovakia Futbalova Rep...
Slovakia Taktiky
Slovakia Tréning hráčo...
Slovakia SVK Repre - F...
Slovakia VI.145
Slovakia Stažnosti na ...
Slovakia VI.106
Slovakia futbal
Slovakia Design-logo-d...
Slovakia V.208
Slovakia V.189
Slovakia stadio
Slovakia VI.149
Slovakia VI.125
Slovakia VI.88
Slovakia V.176
Slovakia SILA TÍMU
Slovakia VI.103
Slovakia V.148
Slovakia super zápasy
Slovakia Ponuky generá...
Slovakia Slovenské Sup...
Slovakia V.148
Slovakia stavanie záze...
Slovakia Tipovacia súť...
Slovakia V.172
Slovakia pro evolution...
Slovakia Corgoň liga a...
Slovakia VI.138
Slovakia 2x zaspievaná...
Slovakia Tvorba Loga
Slovakia A.C.A.B. CUP
Slovakia Najlepší stre...
Slovakia Šlapak
Slovakia V.201
Slovakia VI.154
Slovakia VI.142
Slovakia Horna nitra C...
Slovakia VI.148
Slovakia VI.97
Slovakia VI.144
Slovakia Súťaž o 40 kr...
Slovakia VI.112
Slovakia MS vo Futbale...
Slovakia kupovanie zam...
Slovakia Hlasovanie - ...
Slovakia V.242
Slovakia Priatelsky du...
Slovakia ZAPASY PRIJMA...
Slovakia PPMliga-turna...
Slovakia Majstrovstvá ...
Slovakia V.178
Slovakia IV.24 Ligové ...
Slovakia VI.128
Slovakia VI.54
Slovakia Turnaj - UEFA...
Slovakia Turnaj - Prem...
Slovakia Liga majstrov
Slovakia VI.110
Slovakia V.146
Australia Last Letter -...
Slovakia V.256
Slovakia VI.114
Slovakia V.225
Slovakia VI.92
Slovakia V.246
Slovakia V.239
Slovakia V.237
Newest posts