
Select a country: |
![]() |
Hungary |
Eddig én is ezt mondtam, de az útmutatóban nem ez van

Hát de ne várj 3as-5ös HR ről 40-50Őé s alkalmazottakat. Ez is olyan mint az SA.
Lehet hogy tudna adni 25őéset is de csak 18ast kapsz
Lehet hogy tudna adni 25őéset is de csak 18ast kapsz

Valaki azt meg tudja mondani, hogy a taktikáknál, a védekezésnél mit jelent a zárójelben lévő százalék? Nálam az egy-az egy ellen van 37, a zónán 0 és a kombináción 1. Ha az összes meccsemet nézzük összesen nem 100%-nak kellene lennie? Vagy ha nem ezt mutatja akkor mit?
Köszi a választ, aki tudja
Köszi a választ, aki tudja

Ez azt mutatja,hogy a taktika mennyire van begyakorolva. Idény elején mind 0 volt. Ha továbbra is az egy-egy ellenit játszod az tovább emelkedik, míg ha átváltasz másra az fog emelkedni, majd egy idő után az egy-egy elkezd csökkenni.
Szeretném kijelenteni, hogy ilyen jól még egyik szezonban sem sikerült kosárlabdában a nemzeti kupaszereplés, mint most.
Ezt úgy érzem, kevés ember mondhatja el magáról


Azért azt tegyük hozzá, hogy az első osztályú csapatok közül neked volt a legkönnyebb dolgod most
Ettől függetlenül (többek között az előző forduló miatt is) hatalmas gratuláció jár neked.


Köszönöm, a sorsolásra most tényleg nem panaszkodhatom
Már készültem pedig rá, hogy Iván mókázni fog és az I/1 B után megkapom az A konferencia első helyezettjét is


Sziasztok! A kérdésem az lenne, hogy kosárban is megéri-e bari meccseket játszani úgy mint fociban, vagy annyira nem fontos? Köszi!
Hogy a viharba ne?
Nagyon sok pénzt vagy némi öcsé-t tudsz vele szerválni ami hasznos.
Na meg hosszabb távon tapasztalatszerzésre és összhang növelésre is jó a játékosaidnak a bajnokik mellett.
Nagyon sok pénzt vagy némi öcsé-t tudsz vele szerválni ami hasznos.
Na meg hosszabb távon tapasztalatszerzésre és összhang növelésre is jó a játékosaidnak a bajnokik mellett.
lolwut?
akkor már nem is várom a felépüléseket. oh.
akkor már nem is várom a felépüléseket. oh.
Your favorite threads
Newest posts