Select a country: |
![]() |
Poland |
1 draft był losowy jak byles 12 to w 3 następnych losowych draftach 2 razy będziesz na pozycji 1-7 a teraz jesteś piaty bo widać w sobote byles na miejscu 2-8 pod względem akademii w lidze
Trochę dziwne bo tylko ja mam w lidze 12 poziom a co do losowań u mnie czym wyższy poziom akademii to gorsze losowania więc wolałem zainwestować w transfery
A kiedy ci sie 12 wybudował bo jak przed poprzednia sobota to powinienes byc 1 a jak po sobocie to juz 1 miejsce nie jest pewne.
nie powinien być 1 bo pewności nigdy nie ma sa przesuniecia max o 3 pozycje gora dol wiec pewne to 4 można mieć
Pięć dni temu ale mniejsza z tym uważam draft za pomyłkę i nic to w losowaniach nie zmieni więc przyznam trochę racji ARTUR83M że dobrzy zawodnicy z akademii są nie dla wszystkich
Czyli, jeżeli 4 zespoły z czołówki, jeżeli chodzi o akademie, mają akademia na poziomie, odpowiednio 15, 14, 13, 12 lvl to ten z 12 może prędzej losować niż ten z 15?
No tu sie z toba nie zgodze.Przesniecia to moga byc jak jest ten sam poziom a nie jak ktos ma wyzszy niz inni.Skoro jak pisze rozbudowa skonczyla mu sie 5 dni temu to byla brana jeszcze akademia z 11 poziomu bo jak widac to ze ktos juz buduje 12 i zostalo iles tam do konca nie ma znaczenia.W tym drafcie decyduje tez poziom dyrkow chyba czy cos tam wiec pewnie to mialo znaczenie przy ustalaniu miejsca przy tym samym poziomie szkolki.
W pierwszym z nich, drużyny z najwyższym poziomem akademii i dyrektorów sportowych, mają największą szansę na wysokie miejsca. Ten typ draftu odbywa się w 4 tygodniu i w 12 tygodniu. W drugim rodzaju, drużyna z ostatniego miejsca w lidze będzie miała największe szanse na pierwszy wybór. Ten typ draftu odbywa się w 8 tygodniu i w 16 tygodniu. W tym typie draftu kolejność jest ustalana losowo, każda drużyna może się przesunąć w górę lub w dół o maksymalnie 3 miejsca.
Jak widac z przewodnika w dzisijszym drafcie losowosci nie ma jesli idzie o miejsce.
Jak widac z przewodnika w dzisijszym drafcie losowosci nie ma jesli idzie o miejsce.
dokładnie tak
może 12 wtedy losować 1 a 15 może losować 4
tak jest w lidze 2.3 gdzie jedyna osoba z 12 akademia od 10 dni ja ma losuje jako 4



No to jak dla mnie to jest no coz ciezkie slowa sie cisna na usta.
Your favorite threads
Newest posts