Time:

Your teams:
Communication
Public account
  PRO Zone
1330 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

  Subject: Vragen en antwoorden


stijntjeg

natuurlijk om dat ik alles heb moeten afbreken krijg ik nu minder geld van de sponsors. Dus ik ga de helft van de ploeg verkopen


Zapper

Mijn ploeg geeft het op....

speler komen de volgende dagen op de transferlijst te staan. Misschien zitten er wel koopje tussen voor jullie!


Zapper

Voila, team is weg, maar er is hier precies totaal geen animo meer!!


hossagno


Meeste animo zal wel in het voetbal te vinden zijn, vooral in het I.1 topic dan.


Support teams' supervisor wannes88

Ja blijkbaar wordt hier weinig gezegd, Belgie is ook maar n klein landje :-)
Het meeste spreekt voor zich denk ik.


hossagno

Ons misschien eens laten samenvoegen met Nederland dan is er sowieso meer animo en competitie ;)


Support teams' supervisor wannes88

handbal ,hockey en basketbal zou dat perfect gaan ,in het voetbal liefst niet. Er gaat nog wel veel water door de zee moeten stromen vooraleer zoiets mogelijk wordt.


PRO pack owner Belgium tyroncor

Ben zeker een voorstander voor handball de divisies samen te voegen in het verre van het mogelijke. Taalprobleem zal grotendeels niet aanwezig zijn behalve voor franstalligen. Verder zeker sportief vlak enkel een sterkere competitie die voor beiden meer kracht zal leveren op wereldvlak.


PRO pack owner Belgium Brutusfuratu

81 % winstkansen vandaag en toch weer verloren, echter heb ik tegen dezelfde tegenstander een thuismatch met 94 % winstkansen verloren en ook de twee nederlagen tegen VC Brugge had er minstens één gewonnen moeten worden, enkel de bekernederlaag tegen Forza SV was er een verlieskans van 70 % en dus terecht te noemen.

Ook in het voetbal zijn we op dezelfde manier begonnen, 1 op 6 in twee matchen waar ik duidelijk het overwicht had en alles wat minder dan een 6 op 6 is eigenlijk te weinig gekregen betekent van de matchengine.

Na al die geintjes van de matchengine ben ik toch meer en meer aan het overwegen om te stoppen met PPM eenmaal mijn pro-pakket afloopt, ik heb gelukkig nog wel even om te beslissen tot ergens medio 2018, maar de frustraties zeker in het handbal zitten hoog de afgelopen twee seizoenen.


PRO pack owner Belgium trapper123


Met een dubbele opstelling spelen, spaart energie.
A kern na de wedstrijd van gisteren, staat nog op 94% energie.
Dat maakt een groot verschil + het was de eerste maal dat deze opstelling normaal + hoog speelde.
Sorry, dat dit verlies zo zwaar overkomt.


PRO pack owner Belgium tyroncor

Hoe bereken je die winstkansen want ik zie die nergens staan. Mijn overwinning op Brutus was terecht hoor, je speelde met een 4-2 dus zwak tegen men hoeken en voor hoekaanvallen is de 6-0 de beste opstelling.

Je wedstrijd gisteren geanalyseerd om te kijken wat mis ging. Je speelde 6-0 op hoeken tegen 5-1(4-2) op de opbouwers. Hoeken tegen 5-1 is niet al te best, beter gebalanceerd dan maar gelukkig speelde hij 2de helft op een 4-2 die het zwakst is daartegen vandaar dat je meer scoorde in 2de helft. Alleen door zijn hogere intensiteit 2de helft maakte je slechts 1 doelpunt verschil goed uiteindelijk. Maar de grootste fout en boosdoener wat em meteen opviel was die 6-0 opstelling van je, zeer goed tegen hoeken maar uiterst zwak tegen opbouwers. Had je een 5-1/4-2 of een 3-2-1 (deze laatste was beste) dan was het een andere match.

De wedstrijd tegen VC Brugge van 16 juni is echt een engine fout want de tactieken daar speelde je hogere intensiteit en met een 4-2 tegen gebalanceerd (wat ideal is tegen gebalanceerd).

Als je nog wat wil bespreken stuur gerust een pm. Heb nu weinig tijd maar ik antwoord er op wanneer ik kan ;)


PRO pack owner Belgium Brutusfuratu


Het was eigenlijk niet de nederlaag op zijn eigen dat pijnlijk was want je kwam inderdaad anders voor de dag als gewoonlijk ook vandaar mijn 6-0 met hoeken tegen je te verwachten vooral centraal gebasseerde opstellingen. het ging ook om een wedstrijd om de derde plaats in de beker dus belangrijk vond ik hem op zijn eigen niet,
Mijn beklaging van gisteren was eerder het uiten van frustraties die ik nu al twee seizoenen voor de toch vele onterechte nederlagen vorig en dit seizoen.


PRO pack owner Belgium Brutusfuratu

De winstkansen berekenen kun je laten aanvragen in het matchmenu voor 10 credits, dit kun je wel enkel doen voor de match die je die dag speelt, doe het wel pas na de match effectief is gespeeld want je kunt je tactiek niet meer aanpassen eenmaal je de berekening hebt laten uitvoeren, via winst en verlies percentages kun je dan concluderen of je tactisch het onderspit het gedolven of gewoon genaaid werd door de matchengine.

Uw overwinning tegen mijn team was inderdaad terecht, ik heb dit achteraf laten analyseren en je had een winstpercentage van 69 % zoals ik gisteren ook al in mijn bericht vermelde. Het was de enige van mijn nederlagen in competitief of bekerverband tegen een Belgische tegenstander die terecht verloren werd.

De wedstrijd van Trapper gisteren had ik 81 % winstkansen, ik had nochtans geanticipeerd op Trapper zijn vaste tactiek maar hij kwam met een nieuwe tactische instelling. Tegen 5-1 ben ik geneigd om opbouwers te spelen maar gebalanceerd is inderdaad ook een optie.

Het dieptepunt dit seizoen was eigenlijk de nederlaag tegen Trapper thuis in de competitie, daar had ik 94 % winstkansen, maar het absolute dieptepunt was tegen RC Mechelen vorig seizoen, 99 % winstkansen en toen toch verloren.


PRO pack owner Belgium tyroncor

Hmm die winstkansen functie met andere woorden is geld smijt weg aangezien je niets meer kan veranderen en de tegenstander wel, aangezien je ingame er niets meer mee wint aaangezien er niets meer kan aan gedaan worden. Buiten dat als je het gebruikt doe het dan een uur voor de wedstrijd en je tegenstander kan nog altijd last-instance veranderen. En buiten dat zijnde, wil je winnen en je tegenstander kan je beaten met een engine geluk, spreek ik bv 110 tegen 150 teamrating, dan kijk je best zijn tactieken eens na en pas je de jouwe indien nodig. Voor matchen zoals 3de plaats voor beker (ik raakte nooit verder dan halve finale hiervoor) moet je intensief onderzoek doen.


PRO pack owner Belgium Brutusfuratu

Het is inderdaad een pure analysetool die als je ze al overweegt te gebruiken het best gebruikt na matchen en liefst in matchen waar de ratings dicht bijeen liggen, ik heb het enkel totnogtoe in het handbal gebruikt om te checken of ik inderdaad genaaid was door de matchengine (of bij een zeldzame onlogische overwinning in een Europese match).

Vandaag echter zitten te rommelen met mijn tactieken, i.p.v. gebalanceerde schotkeuze in te stellen heb ik voor een gebalanceerd tempo gekozen, bijgevolg zat ik tegen een 5-1 met hoekaanval te spelen, gelukkig was het een match tegen een team met 80 matchrating minder dus bijgevolg geen schade geleden.



Your favorite threads
Slovakia I.1
Italy I.1
Bosnia and Herzegovina koga bi vi
Bosnia and Herzegovina Veliki događa...
Bosnia and Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Belgium financien
Belgium Vanalles
Azerbaijan PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia and Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaijan U-17 milli ko...
Bosnia and Herzegovina Sms krediti
Slovakia Kohutko Cup I...
Slovakia Gold Cup
Slovakia National Gree...
Slovakia V.168
Slovakia players for G...
Slovakia Pravidla (Ad ...
Slovakia 2 zapasy za d...
Slovakia Ligový pohár
Slovakia dresy a vlajk...
Slovakia National Germ...
Slovakia Voľby trénera...
Slovakia DB National I...
Slovakia PPZT:pred a p...
Slovakia F1
Slovakia tranfers
Australia New F1 manage...
Slovakia organizujem t...
Slovakia transfer
Slovakia Dresy
Slovakia VI.188
Slovakia VI.190
Slovakia VI.196
Slovakia VI.185
Slovakia VI.184
Slovakia VI.180
Slovakia VI.166
Slovakia VI.172
Slovakia VI.168
Slovakia VI.169
Slovakia VI.170
Slovakia VI.173
Slovakia VI.164
Slovakia VI.163
Slovakia VI.127
Slovakia V.85
Slovakia VI.111
Slovakia VI.72
Slovakia VI.109
Slovakia Futbalová Rep...
Slovakia V.253
Slovakia Slovakia Cup ...
Slovakia VI.113
Slovakia Esox lucius f...
Slovakia trgu - trensf...
Slovakia V.160
Slovakia Klubové vlajk...
Slovakia Vytvorenie kl...
Slovakia V.248
Slovakia VI.143
Slovakia VI.146
Slovakia V.170
Slovakia V.232
Slovakia Žilinska fotb...
Slovakia V.252
Slovakia V.255
Slovakia V.247
Slovakia VI.96
Slovakia V.223
Slovakia VI.9
Slovakia Kto ma najvac...
Slovakia V.230
Slovakia V.133
Slovakia VI.147
Slovakia V.184
Slovakia uspesnost str...
Slovakia VI.126
Slovakia VI.58
Slovakia VI.51
Belarus "Клубная супе...
Slovakia V.158 tipovač...
Slovakia V.250
Slovakia VI.80
Slovakia mini champion...
Slovakia V.249
Slovakia V.229
Slovakia V.251
Slovakia Primera Divis...
Slovakia Tímový web
Slovakia VI.160
Slovakia Friendly Matc...
Slovakia VI.156
Slovakia Klubovy web
Slovakia V.127
Slovakia Futbalova Rep...
Slovakia Taktiky
Slovakia Tréning hráčo...
Slovakia SVK Repre - F...
Slovakia VI.145
Slovakia Stažnosti na ...
Slovakia VI.106
Slovakia futbal
Slovakia Design-logo-d...
Slovakia V.208
Slovakia V.189
Slovakia stadio
Slovakia VI.149
Slovakia VI.125
Slovakia VI.88
Slovakia V.176
Slovakia SILA TÍMU
Slovakia VI.103
Slovakia V.148
Slovakia super zápasy
Slovakia Ponuky generá...
Slovakia Slovenské Sup...
Slovakia V.148
Slovakia stavanie záze...
Slovakia Tipovacia súť...
Slovakia V.172
Slovakia pro evolution...
Slovakia Corgoň liga a...
Slovakia VI.138
Slovakia 2x zaspievaná...
Slovakia Tvorba Loga
Slovakia A.C.A.B. CUP
Slovakia Najlepší stre...
Slovakia Šlapak
Slovakia V.201
Slovakia VI.154
Slovakia VI.142
Slovakia Horna nitra C...
Slovakia VI.148
Slovakia VI.97
Slovakia VI.144
Slovakia Súťaž o 40 kr...
Slovakia VI.112
Slovakia MS vo Futbale...
Slovakia kupovanie zam...
Slovakia Hlasovanie - ...
Slovakia V.242
Slovakia Priatelsky du...
Slovakia ZAPASY PRIJMA...
Slovakia PPMliga-turna...
Slovakia Majstrovstvá ...
Slovakia V.178
Slovakia IV.24 Ligové ...
Slovakia VI.128
Slovakia VI.54
Slovakia Turnaj - UEFA...
Slovakia Turnaj - Prem...
Slovakia Liga majstrov
Slovakia VI.110
Slovakia V.146
Australia Last Letter -...
Slovakia V.256
Slovakia VI.114
Slovakia V.225
Slovakia VI.92
Slovakia V.246
Slovakia V.239
Slovakia V.237
Newest posts