You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.
Nem kaptam ki tőled!
Egyedül én vagyok -még- veretlen a csoportban!
Ennyi pozitívum van a mai napon.
Meg az,hogy még él a tippmixem a Belga meccs után!
A dühbe jövés az nálam volt jellemző az előző szezonban. Emlékszel.
Én is gondolkodom az erősítésen,de inkább spórolok és a stadionra költök. Hiszen hosszútávra kell gondolkodni.
Vicces volt a bajnoki meccsem. Függetlenül attól,hogy emberhátrányban játszottam a mérkőzés nagy részében. Jóval erősebb a csapatom,hazai pálya,fontosság különbség,ráadásul a második félidőben két szinttel.
Ehhh...
Kezdődik...
Legalább veretlen maradtam,de pontok tekintetében jobban jártam volna a 4 iksz helyett 2 győzelemmel és 2 vereséggel.
Korábban más fórumokon volt szó arról, hogy hogyan befolyásolja a nézőszámot a mérkőzés fontossága.
Az előző meccsemen idegenben, nagyon alacsonyon felejtettem a fontosságot, amit ma otthon megbosszult a rendszer, mert a stabil 24 ezer helyett csak 18 ezren voltak kíváncsiak a vergődésünkre.