
Select a country: |
![]() |
Czech Republic |
no v roce 2006 jsme je meli ve finale pak rok 2007 sme ve ctvrtfinale meli rusy a pak 2008 2009 svedy tak nepovidej ze posledni 3 roky furt

NEWS: Kuba z Ottawy je také zraněn, čili jeho účast padá. Naopak Eliáš i Plekanec přislíbili účast (otázka je jestli je pustěj přes prohlídky) a o Škoulovi se taky uvažuje

No tak letos to vidím taky bledě.Hafo hráčů nepřijede a ani se moc nedivím.Sklamal mě hlavně Tom Kaberle.No co už.Nepřijede ani Polák,Prospal,Frolík a extraligový šampión Petr Sýkora,kterého bych v repre rád viděl.Z extraligy má podle mě na repre více hráčů než Červenka,Štěpánek a Sýkora,popřípadě Kůrka s Hubáčkem.Určitě třeba Ton,Langhamer,Růžička (z Třince),Balaštík,Skuhravý..V ruské lize je taky dost kvalitních hráčů jako Vašíček,Blaťák,Marek,Čajánek,Klepiš a samozřejmě Jágr.Na MS 2006 jsem měli tým složený převážně z hráčů z evropských lig a došli jsme do finále.Porazili jsme Rusko s Ovečkinem či Kanadu s Crosbym.Podle mě je kvalita hráčů pořád stejná,ale ubývá ji.Navíc se změnil styl českého hokeje.Hráči bruslí bez života a jako by si to MS museli jen přetrpět.
Ton,Langhamer,Růžička, Kůrka s Hubáčkem?? Tak to bych fakt chtěl vidět....do branky Hubl ještě ne? to je blbost, naše extraliga je kvalitativně pod finskou i švédskou.....nemluvě u ruský i NHL. Mezinárodní hokej to je taky někde jinde úplně, na to ty hráči nemaj rozhodně...
tak lidi jsem zvedavej na sestavu jakou budeme mit..MS zacina za 2 tydny a ja uz se pripravuji na vyjezdy uz mam novou salu flajku a dres

Neříkám aby jeli hned na MS,ale alespoň na evropské tour by je mohli kouči pozvat.Naše extraliga je kvalitně pod finskou a švédskou,ale není zase tak špatná.Kouči by měli prozkušovat více hráčů.Podle mě se složení týmu na Euro hockey tour moc nemění.Drží se osvědčených jmen.A co tahle Štěpánek? Taky se o něm nevědělo a za jednu sezónu se vypracoval na jedničku v repre (pokud nejede Vokoun).A pořád chytá v extralize a na světové scéně se držel dost dobře.Navíc jsem si ty jména netipl,patří k těm nejlepším co extraliga nabízí.
Samozřejmě, v extralize jsou to ti nejlepší víceméně. S evropským tour souhlasím
horší je to, že i tam se chce uspět a případný neúspěch by zase plno tupých ovcí kritizoval a kritizovalo atd....takže i tam se musí vyhrávat. Ale samozřejmě kvůli zkušenostem by tam měli jet hráči z elh, to každopádně.

Jj.Bohužel by média a i fanoušci hokeje každého trenéra rozcupovali,kdyby jsem skončili na nějaké tour poslední.Takže se kouči drží osvědčené sestavy a berou to nejlepší,co Evropa nabízí.To je podle mě škoda,třeba by se nějaký hráč ukázal nejen pro repre,ale třeba i pro skauty.












Your favorite threads
Newest posts