Edellinen Gabranth:n viesti:
Pahuksen puujalkapakkeja taas, ei näin....
Select a country: |
![]() |
Finland |
5 pelaajaa, kaikki alle 200 kokonaisuuksilla ja maksimissaan 2 tähteä, yhdellä yhdelle paikalle 2,5. Ala-arvoista.
195 KO veskari 6UP ja lahjat oli 67, 82, 77, ei oo viä scoutattu. myös KO 202 laituri tuli nostettua mutta ei siitä taida mitää saada ku tekun lahja on 37... ja tuskin nousee ):
Ilmari Morri , 4*, UP 5/6 ja KO 343 laituri/sentteri tuli hallin ovia kolkuttelemaan. Lähti poika samantien skouttaukseen ja leirille kehittymään. Ylihuomenna selviää pojan todelliset kyvyt.
Varsin lupaavan oloinen sentteri Kalervo Kotkaniemi nostettiin tänään akatemiasta. Ilman skouttausta sentterin taidon näyttävät 4,5* (muistaakseni akatemiassa oli 3,5*), mutta laukaus näyttää valitettavasti kehnolta.
Tuosta tulikin mieleen, että tietääkö joku mikä on ppm-historian suurin kokonaisuus nostetulla pelaajalla?
Olisko tämä HC recesian virolainen kasper raid? markkinoilla kun oli niin ko420 ja nostttu muutama päivä sitten
Ottaa varmaankin muistiin jonnekkin ja sitten katsoo mitä tapahtuu

Niin no mistäs katsot lahjakkuustähtiä akatemiasta noston jälkeen??
No siis itse ymmärrän sen silleen, että LaK 90% vastaa 4,5* ja LaK 50% vastaa 2,5*
Your favorite threads
Newest posts