Select a country: |
![]() |
Sweden |
Säg inte det, fortsätter du som du gör nu så...
Tack för matchen sammecool. Vinst mot starka Tigrar var inget jag hade väntat mig. Vann trots att dina special team`s nästan var 100 procentiga, bara ett mål i baken på 6 PP. Jag måste vara realistisk och mitt lag är inte tillräckligt bra för att ta sig till slutspelet. Jag siktar på att försöka hålla kvar laget en säsong till i Elitserien.
Tar sig Arctic City till slutspelet så måste jag omvärdera mitt lag. Men det skulle helt klart vara roligt att få delta i ett slutspel.
fick 3 anställda idag, 1 med 5 stjärnor, 1 med 4,5 och en med 3. Det är nog min första riktigt bra dragning anställda.
oscoutad 75 och 76 i Q
trodde på mer faktiskt men får se efter jag har scoutat
trodde på mer faktiskt men får se efter jag har scoutat
Tre friska poäng till Arctic City det var välbehövligt. Arctic City ligger forsatt på rätt sida strecket men det är inte mer.
Nu har jag skällt ut laget efter noter..ändringar i uppställningarna ordenligt och förklarat för spelarna vad som gäller...nu vet spelarna att ingenting annat en vinst är acceptabelt hädanefter...akta er för nya PUNGSKYDD!!!
Tips, håll uppsikt på era anställda.. dom stannar på 100. inte så kul o kasta bort tärning på inget alls

Aj då! Storstryk mot FJM det var en riktig plattmatch av laget! Någon gång ska ju det med hända under en säsong.

had eju nån som var med o klättrade på världsrankingen av tränarna.. men han nådde 100 o gick utan träning ett par dagar och är borta nu
.
Förövrigt. Äntligen en seger
! inte helt borta från slutspel än iaf.

Förövrigt. Äntligen en seger


Your favorite threads
Newest posts