Det giver altså ikke helt mening ...
Kvaliteten af de spillere du trækker er der ikke pillet ved - Du får ganske enkelt bare færre potentielle talenter pr. træk.
Der vil ikke komme flere spillere end før pr. 14. dag.
Select a country: |
![]() |
Denmark |
Altså jeg trak 7 spillere i denne uge, hvor jeg fremover trækker 2-4. så ja, man kan være heldig at trække lidt flere, men man kan også være uheldig at trække færre, så i det lange løb trækker man rent statistisk det samme antal spillere hver 2. uge som man gjorde før..
Baaahhh... Jeg har lige læst det, det var noget værre jammer.
Trækker mine udtalelser tilbage.
Trækker mine udtalelser tilbage.

Overvejede at tage jer på oddset!!
Det var derfor jeg tænkte, at jeg lige ville høre, hvordan din motivation var! Så jeg smider lidt mønt efter jer. God kamp!

Det blev så til en 4-1 sejr. Håber at du vandt lidt skejser så

Jeg kom til at lave den på kamp 220, istedet for 320. Jeg er et skvat af en anden verden..
Vestegnen Weirdo Beavers og fremtiden
http://hockey.powerplaymanager .com/da/pressemeddelelser.html ?data=15872-vestegnen-weirdo-b eavers-og-fremtiden
http://hockey.powerplaymanager .com/da/pressemeddelelser.html ?data=15872-vestegnen-weirdo-b eavers-og-fremtiden
Jeg drikker senest whiskey med isterninger kl. 03.. Hvis det er det du mener?

hvornår er det sidste chance for at stille op til landstrænerposten?
Your favorite threads
Newest posts