Time:

Your teams:
Communication
Public account
  PRO Zone
1330 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

  Subject: Nápady a vylepšenia

This thread is locked and it is not possible to post here.

Person close to PPM team lubosko

napad na zvysenie zaujmu o reprezentacie:

Jinak co se tyce tech premii za ms, tak podle me by bylo idealni, kdyby se nejaky balik rozdeloval vsem.. Mohl by to byt vlastne nejaky sponzor. Ani by se nemuselo tocit vic penez, stacilo by ubrat na penezich od GS nebo MP a tyhle penize prerozdelit jako premie za umisteni narodniho tymu na MS. Nebo podle zebricku zemi, to je ted detail.. Kazdopadne o to vic budou lidi klast duraz na kvalitu manazeru u kormidla a budou mit zajem o vysledky repre, protoze to ovlivni i jejich penize..


citellus

napad fikusa/asadiho:

dám to ešte raz,lebo tie striedania sú úplne zlé a nebavia ma a zjavne si to nikto nevšíma... pri striedaniach by som privítal možnosť vymazať všetky a ešte by bolo dobre trochu viac sa pohrať s možnosťou upraviť vytvorené striedanie,lebo takto ako to je,je to veľmi slabá možnosť úprav,viem len niečo prihodiť alebo zmeniť minuty a rozdiel skore,pri zmene zostavy mi tam vyskočí 12hráčov a aj takí,ktorí v zostave už nie sú... prntscr.com/siv15 za každou zmenou by mal byť krížik na odstránenie tej konkrétnej zmeny,aby som tam mohol dať inú... ď.


Lelinciak

Upravit takticke moznosti:
1. Prehravam o; Vyhravam o - zvacsit moznost vyberu, teraz je mozne nastavit len ak vyhravam(prehravam) od - do na nejaku dolezitost, zmenit to tak aby bolo mozne viac upravovat dolezitost podla vyvoja v zapase, napr. vyhravam od 0-2 nastavim normal a zaroven ak vyhravam 4-99 nastavim VN dolezitost, to iste ak prehravam (samozrejme kazdy si zvoli rozsah a dolezitost podla seba)

2.Styl hry - Moznost menit styl hry podla vyvoja v zapase - podobne ako dolezitost


citellus

napad ALFSR

Čo tak pridať k nicku manažéra malý puk a malú futbalovú loptu, čo by boli priame odkazy na ich tímy. Bolo by to omnoho jednoduchšie ako teraz.


citellus

napaD od erika

Ak zanikne tím , mal by ostať krížikom až pokiaľ ho nedostane nový manažér , a nie že sa stane no name tímom s tk 30 - budujem si zázemie a vychovávam hráčov a ak vyhrám všetko do čoho nastúpim v sezóne , aj tak nemám šancu nahrať tk ani toľko , koľko mi bolo odrátané pri sezónnom prepočte - to je potom čo za logika a odmena ? výhra s no name je asi 1,5tk pričom s krížikovým oveľa viac - keď už preskupenie nebolo , tak aspoň s týmto treba niečo urobiť


citellus

napad od Emzeta:

Do ligových noviniek by bolo dobré napísať, ak sa niektoré mužstvo z ligy stane krížikom, rovnako aj to, ak sa z neho stane No name.

Tieto veci sú určite podstatnejšou informáciou, než že si niekto zmenil pomaľovanie ľadu...


citellus

tinbobo:

chcel by som sa spýtať, či by na hráčskom trhu nemohla v kolonke STATUS pribudnúť možnosť REPRE hráč.


citellus

Ferenc12

Nakoľko sa minulú sezónu zakomponovalo pravidlo že majitelia tímu budú dôkladne sledovať manžérov prístup v závere sezóny pri tých dôležitých zápasoch a dôsledku oho budú prihliadať aj sponzory na nové zmluvy. Nebolo by od veci dať pristor aj nám manžérom toto ovplyvniť.
Návrh : na začiatku sezóny by manažér dal počas alebo po podpísaný novej zmluvy príslub majiteľom o svojich cieloch na nasledujúcu sezónu , napríklad : postúpil som a v novej lige skončím do 12. miesta v základnej časti a v PO sa vyhnem zostupu, alebo : zostúpil som a tak tento rok budem v nižšej lige bojovať o PO a v Po o 1.-2. postupové miesto, alebo : omladil som vekový primer o 2 roky a preto s menej skúseným tímom skončím po PO do 12. miesta a vyhnem sa zostupu.
Pri ukončení ďalšieho ročníka by sa mohli tieto predsavzatia vyhodnocovať a majitelia by podľa toho mohli priplácať akýsi +bónus k sponzorskému za splnenie alebo by odobrali -bónus za nesplnenie cielov manažéra.

Myslím si že by to dodalo pozitívny náboj do hry, boli by sme viac zainteresovaní na výsledkoch sezóny a si myslím že by bolo celkom fajn navzájom sledovať naše ciele a komu sa to ako darí ich napĺňať.


citellus

BlackRoses

Návrh ohľadne Live prenosu.
Počas prenosu sa objavuje tabuľka so zostavami, to je výhodne možno dať na začiatku, ja by som tam privítal napr. info stránku o naj hráčoch tímov alebo iné.


citellus

Pucokan

v planovaní rozdelit planovanie taktiky a zostavy v casti ligovy zapas na ligovy zapas doma a vonku


citellus

Pepik

v repre zone by mohla byt funkcia analyzovat supera tak ako je to pri kluboch


citellus

Behemond

chcel by som, aby sa dalo rolovat medzi superovymi pukmi/ vlajkami ako medzi maskami, teda aby sm si mohol po dohode s nim vybrat, ktory jeho puk chcem do zbierky

dalej, ak pozeram na galeriu timovych pukov sekcia zberatelska galeria, tak by bolo fajn, aby moje puky co som uz manazerovi dal, boli nejak zvyraznene, aby som to nehladal jak ihlu v kope sena, kedze mam 11 pukov a chcem mu dat popride vsetky a takto sa to da prehliadnut a pamatat sa to tiez neda...


citellus

Runos

Bolo by mozne pri zakladnej obrazovke hraca zapisat, ze hral v nejakej sezone za repre 18/20/seniori? Stacila by v podstate kratka informacia o tom, ze tam bol.


Founding member of the PowerPlay Manager project maxo


bude aj to, je to mala priorita


Founding member of the PowerPlay Manager project maxo

toto sa moze prediskutovat s Vladym, mne nejako unika pointa



Your favorite threads
Slovakia I.1
Italy I.1
Bosnia and Herzegovina koga bi vi
Bosnia and Herzegovina Veliki događa...
Bosnia and Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Belgium financien
Belgium Vanalles
Azerbaijan PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia and Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaijan U-17 milli ko...
Bosnia and Herzegovina Sms krediti
Slovakia Kohutko Cup I...
Slovakia Gold Cup
Slovakia National Gree...
Slovakia V.168
Slovakia players for G...
Slovakia Pravidla (Ad ...
Slovakia 2 zapasy za d...
Slovakia Ligový pohár
Slovakia dresy a vlajk...
Slovakia National Germ...
Slovakia Voľby trénera...
Slovakia DB National I...
Slovakia PPZT:pred a p...
Slovakia F1
Slovakia tranfers
Australia New F1 manage...
Slovakia organizujem t...
Slovakia transfer
Slovakia Dresy
Slovakia VI.188
Slovakia VI.190
Slovakia VI.196
Slovakia VI.185
Slovakia VI.184
Slovakia VI.180
Slovakia VI.166
Slovakia VI.172
Slovakia VI.168
Slovakia VI.169
Slovakia VI.170
Slovakia VI.173
Slovakia VI.164
Slovakia VI.163
Slovakia VI.127
Slovakia V.85
Slovakia VI.111
Slovakia VI.72
Slovakia VI.109
Slovakia Futbalová Rep...
Slovakia V.253
Slovakia Slovakia Cup ...
Slovakia VI.113
Slovakia Esox lucius f...
Slovakia trgu - trensf...
Slovakia V.160
Slovakia Klubové vlajk...
Slovakia Vytvorenie kl...
Slovakia V.248
Slovakia VI.143
Slovakia VI.146
Slovakia V.170
Slovakia V.232
Slovakia Žilinska fotb...
Slovakia V.252
Slovakia V.255
Slovakia V.247
Slovakia VI.96
Slovakia V.223
Slovakia VI.9
Slovakia Kto ma najvac...
Slovakia V.230
Slovakia V.133
Slovakia VI.147
Slovakia V.184
Slovakia uspesnost str...
Slovakia VI.126
Slovakia VI.58
Slovakia VI.51
Belarus "Клубная супе...
Slovakia V.158 tipovač...
Slovakia V.250
Slovakia VI.80
Slovakia mini champion...
Slovakia V.249
Slovakia V.229
Slovakia V.251
Slovakia Primera Divis...
Slovakia Tímový web
Slovakia VI.160
Slovakia Friendly Matc...
Slovakia VI.156
Slovakia Klubovy web
Slovakia V.127
Slovakia Futbalova Rep...
Slovakia Taktiky
Slovakia Tréning hráčo...
Slovakia SVK Repre - F...
Slovakia VI.145
Slovakia Stažnosti na ...
Slovakia VI.106
Slovakia futbal
Slovakia Design-logo-d...
Slovakia V.208
Slovakia V.189
Slovakia stadio
Slovakia VI.149
Slovakia VI.125
Slovakia VI.88
Slovakia V.176
Slovakia SILA TÍMU
Slovakia VI.103
Slovakia V.148
Slovakia super zápasy
Slovakia Ponuky generá...
Slovakia Slovenské Sup...
Slovakia V.148
Slovakia stavanie záze...
Slovakia Tipovacia súť...
Slovakia V.172
Slovakia pro evolution...
Slovakia Corgoň liga a...
Slovakia VI.138
Slovakia 2x zaspievaná...
Slovakia Tvorba Loga
Slovakia A.C.A.B. CUP
Slovakia Najlepší stre...
Slovakia Šlapak
Slovakia V.201
Slovakia VI.154
Slovakia VI.142
Slovakia Horna nitra C...
Slovakia VI.148
Slovakia VI.97
Slovakia VI.144
Slovakia Súťaž o 40 kr...
Slovakia VI.112
Slovakia MS vo Futbale...
Slovakia kupovanie zam...
Slovakia Hlasovanie - ...
Slovakia V.242
Slovakia Priatelsky du...
Slovakia ZAPASY PRIJMA...
Slovakia PPMliga-turna...
Slovakia Majstrovstvá ...
Slovakia V.178
Slovakia IV.24 Ligové ...
Slovakia VI.128
Slovakia VI.54
Slovakia Turnaj - UEFA...
Slovakia Turnaj - Prem...
Slovakia Liga majstrov
Slovakia VI.110
Slovakia V.146
Australia Last Letter -...
Slovakia V.256
Slovakia VI.114
Slovakia V.225
Slovakia VI.92
Slovakia V.246
Slovakia V.239
Slovakia V.237
Newest posts