Time:

Your teams:
Communication
Public account
  PRO Zone
1330 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

  Subject: 1. HNL


Kristian Tambolaš


vjerujem ti to u potpunosti za Slaven Belupo.......imamo i mi ovdje jedan,zove se Pomorac,ne živi od sponzora ali kad jedna općina sa 17 kuća i 73 vile ima tu (ne)sreću da su na njenom teritoriju INA rafinerija,termoelektrana,V.Lenac....sponzori da bi se financirali i nisu neophodni,taj klub isto tako redovito plaća svoje igrače,imali su i kratku epizodu u prvoj HNL u koju ( ovo je provjerena istina) više ni ne pokušavaju ući jer je financijski neisplativa......epilog je da se može,onaj tko ima znanja i volje,a nažalost takvi su rijetki,večina su ipak paraziti kojima jedina opcija za opstanak znači igrati na kartu lokal-patriotizma koja trenutno pada na ,očito,plodno tlo.


allornothing


hehe...
stvarno razumijem bijes. ima korijenje u bolesnom sustavu.
no, trebao bi naučiti sustav da ga znaš rušiti. :)
neprofitne udruge imaju (trebale bi imati) svoj cilj i smisao u društvu. zakon o njima postoji. samim tim što se zovu neprofitne ne spadaju u obrte, firme ili dionička društva koja zarađuju pare. uglavnom - nisu tu da zarađuju, niti dinamo niti udruga kukičara slavonije, već da promoviraju, nadziru ili pomažu razvoj civilnog društva.
zakon o doniranju ili sponzoriranju sportskih ili humanitarnih organizacija odavno postoji i nepostojanje značajnijih poreznih olakšica blokira ulaganje privrednih subjekata u sportske, kulturne ili humanitarne... tko bi lovu bacao u bunar ako nema koristi? osim perača novca i ostalih, kriminalnih radnji.
nekompaktibilni si valjda mislio nekompatibilni, a odgovornost privrednog subjekta (d.o.o.) je do visine valjda temeljnog kapitala, ni više ni manje. :)
maminjo je samo posljedica neodgovarajućeg zakona, nadzora, provedbe i interesnih kriminalnih skupina.
vjerujte, većina bi mogla voditi udrugu jednako uspješno kao on.
drugi je par cipela da je on posebno dobar trgovac, što mnogi nisu.
treća je stvar da će, ovako, maminjo jedan dan izaći na teren u maksimiru, baš dok igra reprezentacija sa nekim, išamarati dva-tri igrača, bilića i jednog kamermana te sve otjerati doma kao neke klince.
svi će ostati u čudu i polako, spuštene glave napustiti stadion, mršteći se i pljujući po maminju.
zašto?
zato jer može.
:)


Kristian Tambolaš


zato i govorim da nemaju što klubovi,bilo to pod vodstvom HNSa HKSa HRSa ili nekog desetog spadat u "neprofitne udruge".To su budalaštine koje prolaze samo kod nas.....Mamić ,recimo,tehnički,nema za što odgovarati,eventualno za sukob interesa...a to mu omogućuju kretenski zakoni.........i "neprofitne udruge" - naravno.


Kristian Tambolaš

ukratko,ono što ja želim reći je da nema veze kakav će biti sustav natjecanja,liga 10,12,16 ili 42,regionalna liga,neregionalna liga,sve je to nebitno dokle god klubovi funkcioniraju na način kako funkcioniraju i dko se u tom segmentu ne pokrenu korjenite promjene........a to već spada u utopiju.


jackass9


tako je...

a zar nije bilo sad prije ove sezone da je htio pomorac ući u prvu? al su ih nekaj za stadion zahebavali?


jackass9

najbolje igrat dinamo i hajduk ligu 2 trideset-kružno :D


Kristian Tambolaš


Pomorac volim kao nikoga još odavno.....unazad nekoliko godina kad su igrali zadnja 3 kola i bili drugi,imali su gol-razliu za 1 ligu,iz zajebancije pitam susjeda kao ono ,evo prva liga,valjda nećete usrat sad na kraju......a on meni - digni nešto para i rokaj protiv nas gdje god možeš.......i uplatim ja 17 listića po 200 kn kontra njih u različitim poslovnicama da se ne primjeti baš očito i dignem 9 milja.....zadnje kolo su blokirali.......A Novalja kad se borila za prvu-to je bila komedija (bratić mu igrao u Novalji) odmah je rekao cijeloj ekipi da Novalja financijski ne može opstat u 1 ligi ako domaće tekme mora igrat u Splitu ili Rijeci,dođe utakmica kvalifikacija,a mi 2,5 milje eura sveukupno na hendikep Međimurja..........a prežalit neću nikad što nisam vjerovao dečku od frendove sestre,jer kako igramo mali dvaput tjedno,poslije ide pivica i tako to,nakon par pivi govori on kako će razbit Nacionala usred Zagreba jer je onaj baja što ima aparate za kavu sve rješio,od nas 12 ,11 mislimo u sebi - vidi kretena,priča bajke nakon 3 pive.......jedan uplati,al samo 500 kn. - i digne 4,5 milje na kvotu 9,20...........za ove 3 znam,za ostalih 333 ne znam ( provjereno) ali barem mislim da u gotovo svakom djelu HR postoje slične priče.


jackass9


postoje, postoje :)

žao mi jedino što nisam više tak blizu nogometnih klubova i nemam toliko insidera kao prije da znam...

a mogao bi ti nama tak javit ponekad, evo dobiješ proviziju 23% :)


Kristian Tambolaš

javio bih ja svima da znam......to su 3 tekme u 10 godina,ali niti frend više igra u Pomorcu,prešao čovjek na pikado, niti je Potpićan više u vlasništvu istog tipa (to za ovu s Nacionalom)...a muljaža uvijek ima,pogotovo u drugoj ligi,zato i imaš milijardu ograničenja kad uplačuješ na 2 HNL,ali danas više nitko od moje generacije nije u tim vodama,a niti u kladu više ne idem nešto često.....eventualno dvaput mjesečno lupim par sto kuna i to je to.


smalek22

a šta hajduk izgubio,na penale


Renamed 561


haha, ajme, ak tamo sad ne naprave čistku onda su zbilja debili...


smalek22


pa napravio je balakov ranije,makno ti je 11 igrača,ali mislim da ni to nebi bilo dovoljno


resoperka


tribalo bi ih maknit bar 20ak.
izuzev anasa, vukusica (vec dosega svoj potencijal), andrica (ok, on ima ulogu nikse kaleba), lime, mozda lendrica, djelomicno onog jadnog tomasova - svi su ISPODprosjecni igraci HNLa (znaci mogu igrat u klubovima sredine ljestvice i nece ih niko primjetit)

nemos od govna napravit pitu


Renamed 561


znam za to, al to ni dosta, treba i upravljačka struktura malo do burze:)


jackass9

sad dok je cijela sezona izgubljena, mislim da je hajduku dobro vrijeme da se riješi pola momčadi, ovih poluproizvoda kojih ima 80% u ekipi i da priliku juniorima...

ionak je sezona izgubljena



Your favorite threads
Slovakia I.1
Italy I.1
Bosnia and Herzegovina koga bi vi
Bosnia and Herzegovina Veliki događa...
Bosnia and Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Belgium financien
Belgium Vanalles
Azerbaijan PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia and Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaijan U-17 milli ko...
Bosnia and Herzegovina Sms krediti
Slovakia Kohutko Cup I...
Slovakia Gold Cup
Slovakia National Gree...
Slovakia V.168
Slovakia players for G...
Slovakia Pravidla (Ad ...
Slovakia 2 zapasy za d...
Slovakia Ligový pohár
Slovakia dresy a vlajk...
Slovakia National Germ...
Slovakia Voľby trénera...
Slovakia DB National I...
Slovakia PPZT:pred a p...
Slovakia F1
Slovakia tranfers
Australia New F1 manage...
Slovakia organizujem t...
Slovakia transfer
Slovakia Dresy
Slovakia VI.188
Slovakia VI.190
Slovakia VI.196
Slovakia VI.185
Slovakia VI.184
Slovakia VI.180
Slovakia VI.166
Slovakia VI.172
Slovakia VI.168
Slovakia VI.169
Slovakia VI.170
Slovakia VI.173
Slovakia VI.164
Slovakia VI.163
Slovakia VI.127
Slovakia V.85
Slovakia VI.111
Slovakia VI.72
Slovakia VI.109
Slovakia Futbalová Rep...
Slovakia V.253
Slovakia Slovakia Cup ...
Slovakia VI.113
Slovakia Esox lucius f...
Slovakia trgu - trensf...
Slovakia V.160
Slovakia Klubové vlajk...
Slovakia Vytvorenie kl...
Slovakia V.248
Slovakia VI.143
Slovakia VI.146
Slovakia V.170
Slovakia V.232
Slovakia Žilinska fotb...
Slovakia V.252
Slovakia V.255
Slovakia V.247
Slovakia VI.96
Slovakia V.223
Slovakia VI.9
Slovakia Kto ma najvac...
Slovakia V.230
Slovakia V.133
Slovakia VI.147
Slovakia V.184
Slovakia uspesnost str...
Slovakia VI.126
Slovakia VI.58
Slovakia VI.51
Belarus "Клубная супе...
Slovakia V.158 tipovač...
Slovakia V.250
Slovakia VI.80
Slovakia mini champion...
Slovakia V.249
Slovakia V.229
Slovakia V.251
Slovakia Primera Divis...
Slovakia Tímový web
Slovakia VI.160
Slovakia Friendly Matc...
Slovakia VI.156
Slovakia Klubovy web
Slovakia V.127
Slovakia Futbalova Rep...
Slovakia Taktiky
Slovakia Tréning hráčo...
Slovakia SVK Repre - F...
Slovakia VI.145
Slovakia Stažnosti na ...
Slovakia VI.106
Slovakia futbal
Slovakia Design-logo-d...
Slovakia V.208
Slovakia V.189
Slovakia stadio
Slovakia VI.149
Slovakia VI.125
Slovakia VI.88
Slovakia V.176
Slovakia SILA TÍMU
Slovakia VI.103
Slovakia V.148
Slovakia super zápasy
Slovakia Ponuky generá...
Slovakia Slovenské Sup...
Slovakia V.148
Slovakia stavanie záze...
Slovakia Tipovacia súť...
Slovakia V.172
Slovakia pro evolution...
Slovakia Corgoň liga a...
Slovakia VI.138
Slovakia 2x zaspievaná...
Slovakia Tvorba Loga
Slovakia A.C.A.B. CUP
Slovakia Najlepší stre...
Slovakia Šlapak
Slovakia V.201
Slovakia VI.154
Slovakia VI.142
Slovakia Horna nitra C...
Slovakia VI.148
Slovakia VI.97
Slovakia VI.144
Slovakia Súťaž o 40 kr...
Slovakia VI.112
Slovakia MS vo Futbale...
Slovakia kupovanie zam...
Slovakia Hlasovanie - ...
Slovakia V.242
Slovakia Priatelsky du...
Slovakia ZAPASY PRIJMA...
Slovakia PPMliga-turna...
Slovakia Majstrovstvá ...
Slovakia V.178
Slovakia IV.24 Ligové ...
Slovakia VI.128
Slovakia VI.54
Slovakia Turnaj - UEFA...
Slovakia Turnaj - Prem...
Slovakia Liga majstrov
Slovakia VI.110
Slovakia V.146
Australia Last Letter -...
Slovakia V.256
Slovakia VI.114
Slovakia V.225
Slovakia VI.92
Slovakia V.246
Slovakia V.239
Slovakia V.237
Newest posts