Select a country: |
![]() |
Poland |
Ci co pisza zeby Zenek odszedl to maja niepoukladane w glowie tyle powiem
brawa za kolejne zwyciestwo. Wreszcie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, a nie wielki mentor, ktory duzo mowi, a przegrywamy mecz po meczu; )

Czesi to raczej do 8 nie wejdą. Jest spora szansa trafić na Kanadę, albo Białoruś. Obie ekipy jak najbardziej w zasięgu.
Bez dwóch zdań jest to piękny sezon w naszym wykonaniu. Liczę na medal, który jest jak najbardziej realny.
I mamy niespodziankę. Brak Litwy w PO. Pokonać Słowaków, a kolejny mecz powinien być teoretycznie łatwiejszy.
Z jednej strony niespodzianka, z drugiej nie. Przecież Litwa jest oparta na Cycatej Armii i ich manager i selekcjoner w jednym, mógł spokojnie w tej swojej słabej lidze oszczędzać energię. I teraz się okazało, że jak wszyscy jadą na tym samym poziomie energetycznym to już tak łatwo nie jest.
Your favorite threads
Newest posts