Time:

Your teams:
Communication
Public account
  PRO Zone
1330 credits
Buy credits
You are in the public account. If you want to play the game or join in the discussion, you have to log in. If you are a new user, you must register first.

  Subject: Seniorská reprezentácia


PRO pack owner Slovakia Emzet


práve si potvrdil tú hypotézu :D


Slovakmann


Aha prepáč som zabudol že manažér ktorý vedie repre 10 sezon bez výsledkov vie všetko to mi mohlo hneď napadnúť.


Slovakmann


Ty jedine tu píšeš tak že pozeráš na obe stranky a nezastvas sa silou mocou tej stranky ktorá tu je skoro od začiatku.A to či som potvrdil hypotézu ? Je mi to jedno čo si tu niekto mysli,mne sa darí v osobnom živote či už v práci v Rakúsku alebo doma medzi známymi . Som rešpektovaný či v zahraničí tak aj doma , a nikdy s nikým som neriešil také vecí ako tu riešite vy . Už si tu ozaj pripadám ako pri nejakych na hre zavyslich pubertakov,ktorý nato nemajú zdravý,a reálny pohľad ale idú si vždy to svoje že oni su najlepší a pritom výsledok je za 10 sezón 2 kovy.Tymto moja konverzácia tu končí a opakujem ak by ma zvolili tak ta repre dosiahne výsledok bes ohľadu nato čo si všetci myslíte. Prajem Pekný zvyšok sezóny všetkým zdravo a realno zmýšľajúcim manažérom. Manažér Slovakmann


PwPIETRO


To netvrdím, len som sa snažil zhrnúť to, čo tu písal Slovakmann . Ak je to dehonestácia súpera, tak potom by si to mal vyčítať jemu, lebo to sú jeho tvrdenia, ktoré tu od neho v diskusii zazneli. Mrzí ma, ak to niekto zle pochopil, ja som len chcel, aby mal Slovakmann možnosť prečítať si od niekoho iného to, čo tu celý čas písal on. Dúfal som, že si možno potom uvedomí, kde robí chybu a prečo sa tu strhlo okolo neho také vyšetrovanie. No nestalo sa tak...

Ja som sa nikdy pri voľbách nepozeral na skúsenosť kandidáta alebo ligu, ktorú hrá. Vždy sa pozerám len na to, akým štýlom komunikuje s okolím, či má chuť učiť sa nové veci a či má chuť spolupracovať.

Slovakmann komunikuje s obrovskou aroganciou a nevraživosťou (doslova mám z toho averziu, lebo mi pripomína komunikáciu ľudí, ktorí v politike prznia tento štát), nemá záujem sa učiť niečo nové, lebo vraj všetko vie (pritom tí najmúdrejší ľudia v histórii tvrdili, že nikto nevie všetko) a takisto nechce s nikým spolupracovať, lebo nikto mu nie je rovný, keďže on je niečo viac ako my.


PwPIETRO


Ak je zhrnutie tvojich slov zavádzanie, tak potom asi zavádzaš ty, nie? :) A nechápem, kvôli čomu zavádzaš, veď na tom nie je nič zlé, že si nikdy neviedol reprezentáciu.

Nebolo by lepšie, miesto tých klamstiev a útokov na ostatných, napísať len niečo v štýle: ,,Ahojte manažéri, mám rád túto hru a venujem jej kopu času, preto by som bol rád, keby mi dáte príležitosť ukázať vám, že ja s ňou dokážem vyhrávať. Z vlastného tímu viem všetko o taktikách a stratégii, v tom som najlepší a nepotrebujem poradiť, no keďže som nikdy neviedol repre, rád si nechám poradiť ohľadom skautingu hráčov, aby som mohol vybrať tých najlepších."

Všetko je to o prístupe. Keby si k nám úprimný a nesnažíš sa nás zavádzať, nevidím dôvod prečo by ti manažéri nedali šancu. Aj ja sám by som zrušil kandidatúru a zahlasoval za teba :)


nikolka133


Presne takto by to mal napisat trocha pokori a bolo by to v pohode.


PRO pack owner Slovakia Emzet


Ono to je nepopierateľné, že väčšinou tu sme na hre závislí "pubertiaci"... :D
Ak by to tak nebolo, táto hra by už roky neexistovala


PRO pack owner Slovakia Emzet


To zas preháňaš 8-)
:D


Slovakmann

Tak ešte raz pre všetkých, čo mi píšu že zavadzam a som arogantný . Kto čítal môj prvý príspevok v tejto diskusii tak vie že som napísal slušne zo zdravým sebavedomím. Kto to čítal tak vie že som vyšiel s kožou na trh stým, že som napísal prečo kandidujem za manažéra repre a že som slušne napisal že si nato trúfam lebo to ovládam a o hráčoch mám prehľad.Dalej som uviedol že skumam hráčov a čo mám v pláne , takže o zavádzaní nemôže byť ani reč lebo moju predstavu som stručne a slušne napisal a s porozumením som sa aj tak nestretol,lebo sa začalo hneď písať čo-to je 20 hráčov skúmať to je nič , ďalej že tam ide hlavné o matematiku a ďalšie veci. Takže s osocovanim začali iný, bez toho aby vedeli či moja predstava o riadený repre bude alebo nebude úspešna.Lebo pri všetkej ucte k terajšiemu manažérovi a jeho kolegovi nemôžme považovať ich manažovanie za správne keďže výsledky sa nedostavuju už dlho,a za tým si stojím a budem stáť lebo to je fakt! A teraz uz ozaj posledný môj príspevok čiže na záver: budem vám vďačný za každý hlas ktorý mi date, lebo verím že väčšina z vas ma taký nazor ako ja. Voľmé na základe slobodneho rozhodnutia ale aj na základe faktov a posledných vysledkov.Jednoducho sa nato pozrime zo zdravým rozumom,tak ako to je, a nevolme na základe toho kto tu je ako dlho. Manažér Slovakmann


kajo66


Na moj vkus trochu moc stipes, my sme raz mali take
vceli co boli prudke a utocili, vies co sme snimi spravili?To ani nechci vediet ,podporujem PwPietra.


PRO pack owner Slovakia ptkk


co furt splietas ze chceme volit kto tu je ako dlho...to neni pravda ...neviem kto tu je najdlhsie ten ani nekandiduje uz to pochop...to ty si si na tom zalozil kandidaturu + slubmi ze budes uspesny + ze si najlepsi len si zacal neskor...ked si najlepsi tak si a hotovo :D inak mozes byt fajn clovek ovladas reci nieco si spomynal s Rakuskom ze mas atd..to my pripada ako by som prisiel za Crayg Ramsay a vies co ja som trenoval 2 roky v 4 lige vsetkemu rozumiem mne to tu prenechaj ty si neziskal ziadnu medajlu ty tomu nerozumies a preco my nedas sancu a nie ze my budes radit ty si robil vsetko zle lebo nemas medajle?asi tak :D uz sa len bavym nechap to zle


PRO pack owner Slovakia ptkk


:D


Slovakmann


Čo tebe ako pripadá ma po tomto tvojom príspevku absolútne ale vôbec nezaujíma, lebo vidím že ty si uplne mimo keď ideš porovnávať to ako by to bolo keby prišiel za ramsay trener zo 4 ligy a chcel by ho vymeniť.Tu sme v hre a to čo vie manažér s 1 ligy môže ešte lepšie ovládať aj manažér ktorý je v 5 lige. A samozrejme že ramsay nemôže nosiť každý rok medailu keďže neni kvalita takže nepíš tu nonsens . Ale tu v hre náš tím kvalitu má a výsledky niesu. A keď si tu už stiahol original majstrovstvá si predstav žeby Rusi za 10 sezón ziskali len dva kovy však ten tréner by letel po dvoch sezónach stamad tak rýchlo žeby si ani nevšimol že už neni tréner ..


nikolka133


Ako ti uz Emzet pisal pocitat ,pocitat a este raz pocitat.A bacha na tie vcely.


nikolka133

Ja som tiez isla na tu repre hrrr ale potom som si uvedomila hop nieje to take jednoduche a zacnem pekne pomalicky sa ucit a ako asistentka to je ten najlepsi sposob a ucitelku /Terry85/ budem mat skusenu co uz na PPM nieco dosiahla.



Your favorite threads
Italy I.1
Slovakia I.1
Bosnia and Herzegovina koga bi vi
Bosnia and Herzegovina Veliki događa...
Bosnia and Herzegovina Sastanak BH Z...
Austria Tennis Duel -...
Belgium financien
Belgium Vanalles
Azerbaijan PPM Translato...
Austria Facebook
Bosnia and Herzegovina Facebook
Austria 2. Mannschaft...
Austria Jerseys?
Azerbaijan U-17 milli ko...
Bosnia and Herzegovina Sms krediti
Slovakia Kohutko Cup I...
Slovakia Gold Cup
Slovakia National Gree...
Slovakia V.168
Slovakia players for G...
Slovakia Pravidla (Ad ...
Slovakia 2 zapasy za d...
Slovakia Ligový pohár
Slovakia dresy a vlajk...
Slovakia National Germ...
Slovakia Voľby trénera...
Slovakia DB National I...
Slovakia PPZT:pred a p...
Slovakia F1
Slovakia tranfers
Australia New F1 manage...
Slovakia organizujem t...
Slovakia transfer
Slovakia Dresy
Slovakia VI.188
Slovakia VI.190
Slovakia VI.196
Slovakia VI.185
Slovakia VI.184
Slovakia VI.180
Slovakia VI.166
Slovakia VI.172
Slovakia VI.168
Slovakia VI.169
Slovakia VI.170
Slovakia VI.173
Slovakia VI.164
Slovakia VI.163
Slovakia VI.127
Slovakia V.85
Slovakia VI.111
Slovakia VI.72
Slovakia VI.109
Slovakia Futbalová Rep...
Slovakia V.253
Slovakia Slovakia Cup ...
Slovakia VI.113
Slovakia Esox lucius f...
Slovakia trgu - trensf...
Slovakia V.160
Slovakia Klubové vlajk...
Slovakia Vytvorenie kl...
Slovakia V.248
Slovakia VI.143
Slovakia VI.146
Slovakia V.170
Slovakia V.232
Slovakia Žilinska fotb...
Slovakia V.252
Slovakia V.255
Slovakia V.247
Slovakia VI.96
Slovakia V.223
Slovakia VI.9
Slovakia Kto ma najvac...
Slovakia V.230
Slovakia V.133
Slovakia VI.147
Slovakia V.184
Slovakia uspesnost str...
Slovakia VI.126
Slovakia VI.58
Slovakia VI.51
Belarus "Клубная супе...
Slovakia V.158 tipovač...
Slovakia V.250
Slovakia VI.80
Slovakia mini champion...
Slovakia V.249
Slovakia V.229
Slovakia V.251
Slovakia Primera Divis...
Slovakia Tímový web
Slovakia VI.160
Slovakia Friendly Matc...
Slovakia VI.156
Slovakia Klubovy web
Slovakia V.127
Slovakia Futbalova Rep...
Slovakia Taktiky
Slovakia Tréning hráčo...
Slovakia SVK Repre - F...
Slovakia VI.145
Slovakia Stažnosti na ...
Slovakia VI.106
Slovakia futbal
Slovakia Design-logo-d...
Slovakia V.208
Slovakia V.189
Slovakia stadio
Slovakia VI.149
Slovakia VI.125
Slovakia VI.88
Slovakia V.176
Slovakia SILA TÍMU
Slovakia VI.103
Slovakia V.148
Slovakia super zápasy
Slovakia Ponuky generá...
Slovakia Slovenské Sup...
Slovakia V.148
Slovakia stavanie záze...
Slovakia Tipovacia súť...
Slovakia V.172
Slovakia pro evolution...
Slovakia Corgoň liga a...
Slovakia VI.138
Slovakia 2x zaspievaná...
Slovakia Tvorba Loga
Slovakia A.C.A.B. CUP
Slovakia Najlepší stre...
Slovakia Šlapak
Slovakia V.201
Slovakia VI.154
Slovakia VI.142
Slovakia Horna nitra C...
Slovakia VI.148
Slovakia VI.97
Slovakia VI.144
Slovakia Súťaž o 40 kr...
Slovakia VI.112
Slovakia MS vo Futbale...
Slovakia kupovanie zam...
Slovakia Hlasovanie - ...
Slovakia V.242
Slovakia Priatelsky du...
Slovakia ZAPASY PRIJMA...
Slovakia PPMliga-turna...
Slovakia Majstrovstvá ...
Slovakia V.178
Slovakia IV.24 Ligové ...
Slovakia VI.128
Slovakia VI.54
Slovakia Turnaj - UEFA...
Slovakia Turnaj - Prem...
Slovakia Liga majstrov
Slovakia VI.110
Slovakia V.146
Australia Last Letter -...
Slovakia V.256
Slovakia VI.114
Slovakia V.225
Slovakia VI.92
Slovakia V.246
Slovakia V.239
Slovakia V.237
Newest posts