Select a country: |
![]() |
Sweden |
Ja dom kan nog bli hur gamla som helst(nästan)...Älsta är 25 nu drf att den älsta säsong 1 var 20. 20 + 5(säsonger)=25
om man avbryter en facilitet som håller på att byggas får mna tillbaks pengarna som de kostade då? antar man inte får de men är inte säker som sagt.
verka inte vara hälften. utan det beror nog på hur länge de e kvar eller så tills den e klar jag skulle få ca95000 på en 7 bollig uppgradering ca3.1mille som dom kostar. tyvärr är ja tvungen å ta de då ja riskerar ligga minus för länge och bli av med laget.
surt men nog värt de i längden.

förlåt en 6bollig ska de vara så de stämmer nog förresten då dom kostar 1,9m... btw edit knapp?
Finns det några preliminära datum när alla andra sporter drar igång? Är då främst intresserad av skidskytten och tennis?
det ända vi vet är att handboll är nästa sport och har för mig att jag hört att de kommer ut i slutet av året.
Kreditturneringar; ger de mer publik än vanligteäningsmatch, eller mer lagrating? Eller är det ingen fördel alls?
Your favorite threads
Newest posts