Laiks:

Tavas komandas:
Sazināšanās
Public account
  PRO zona
1138 kredīti
Pirkt kredītus
Šobrī Tu atrodies publiskajā profilā. Ja Tu gribi spēlēt šo spēli vai piedalīties diskusijā, Tev ir jāienāk spēlē caur savu profilu. Ja Tu esi jauns lietotājs, Tev no sākuma ir jāveic reģistrācija.

  PowerPlay Žurnāls

Новий хокейний сезон скоро розпочнеться


Привіт, народ,

ми підійшли до кінця ще одного сезону. Сподіваємось, він був хорошим, але якщо ні, то принаймні ви можете почати працювати над тим, щоб зробити наступний краще. Спонсори почнуть надсилати свої пропозиції завтра, тому будьте готові до цього.

Останній тиждень сезону - це також час для Чемпіонату світу. Не забувайте стежити за своїми національними командами, всі ігри доступні безкоштовно.

Як і раніше, ми перегрупуємо ліги у вибраних країнах із метою видалення неактивних команд двох найнижчих ігрових рівнів. Перегрупування ліг відбудеться у наступних країнах:

Чеська Республіка, Естонія, Туреччина

Якщо ви підписали спонсорську пропозицію з бонусами і сталось так, що вас перемістили до іншої ліги під час перегрупування ліг, будь ласка, не панікуйте. Ви матимете можливість переглянути свій контракт протягом перших двох днів нового сезону, тож ви зможете зробити правильний вибір. Перегляньте своїх нових опонентів перед тим, як прийняти рішення.

Нехай щастить у новому сезоні!
Raksts ir pieejams šādās valodās:
Español, Chile Español, Argentina Беларуская Български Bosanski Čeština Dansk Deutsch Ελληνικά English Español, España Eesti فارسی Suomi Vlaams 
Français Hrvatski Magyar Italiano Lietuvių Latviešu Bahasa Melayu Nederlands Português, Brasil Português Română Русский Slovenčina Slovenščina Српски 
繁體中文 Türkçe 中文 

Ievietot Facebook   Pievienot Twitter   Dalies Google+   Pievienot MySpace