Je bent op een publieke account. Als je het spel wil spelen of wil meedoen met de discussie moet je inloggen. Als je een nieuwe gebruiker bent, moet je je eerst registreren.
zir idd verschil in ik scout en mijn coleegas ook en we zien verschillen bij dezelfde spelers.we pakken het tactisch aan ik scout bjv alles rechts de ander univerl en de ander weer links zo ak je bijna alle spelers maar duidelijk verschil als je ze draft.
Is bij jullie P&E/scouting op hetzelfde niveau? Vraag me af of de afwijking in niveau van de faciliteiten zit of dat PPM opzettelijk niet accuraat laat scouten om het spannend te houden.
Drama zeg!
De 2 besten hebben een paar x 3*, maar niet een several. Daarnaast is de hoogste GV 292 en dat bij een speller met 2,5* en CL 5/6.
Alle 5 direct de prullenbak in hier.