زمان:

Your teams:
ارتباط
Public account
  بخش پرو
اعتبار 1330
خرید اعتبار
شما در حساب کاربری عمومی هستید. اگر می خواهید بازی کنید و یا در بحث شرکت کنید، باید وارد حساب کاربری خود شوید. اگر شما یک کاربر جدید هستید، اول باید ثبت نام کنید

  موضوع: PPM nogometne debate


kokio86


Ekipa je brez managerja na klopi..torej vsak dela kaj se mu zljubi :D

Privošči si pir prijatelj :) ..mimogrede super gradiš objekte glede na izkušnje


Tilenckuuu

=) Me ni na forumu par ur in že nove debate. Prišel za par minutk, pa da povem svoje mnenje.

Sam osebno sem zagnal paniko na admin forumu glede tega - in odgovor je bil jasen. Tako je najboljše, tako mora bit in tako bo.

Seveda sem se strinjal, da morajo novinci dobiti IGRABILNE ekipe, ampak bi lahko to MEJO postavili nekje tako, da bi bilo recimo 75-80% ekip boljših, ne pa v zlato sredino. Da bi tisti res manj aktivni zaostali za njimi, da pa ne bi sedaj jih postavili pred tiste, ki so 250 dni v igri.

Ampak kot pravi kokio, rez se je naredil, navadili se bomo.

Zdaj na tebi in meni je, ali bomo jamrali, se pritoževali in pognali v 0 ta trud, ki smo ga vložili v teh 200, 300, 500 dneh, ali pa bomo z delom nadaljevali.

Tako ali tako se 75% novincev NE BO resno ukvarjalo s PPM-jem. Pač je kampanja priporočil, linki letijo naokrog, nekdo se prijavi, pogleda, uf, ne bom. Taki ko ostanejo, so redki.


loty1825


Ja vem, da sem z objekti prehitel že marsikoga z več izkušnjami, samo moraš vedet, da sem za vsako sezono porabil več dni in načrtoval proračun, da mi to uspeva. Za celotno sezono naprej vem, na kateri dan bom pričel z gradnjo katerega objekta, kdaj vzel kakšno posojilo, kdaj ga odplačal in pri tem ne bo nikoli klub finančno ogrožen. Igralec se kakšen kupi samo na koncu sezone, če ostane kaj denarja, ampak letos ga predvidoma ne bo ostalo nič. Saj to je edini način, da se počasi približam tistim, ki so začeli pred mano. Ampak ta nov sistem je veliko tega truda izničil. Zaradi njega bom slabše na koncu uvrščen, imel slabši OTR, dobil manj denarja v drugi sezoni ali pa bi moral še kupovat igralce in na račun tega spet manj gradit. Tisti v višjih ligah pa nimajo novincev, tako da niso v ničemer na slabšem in bodo sedaj lahko spet povečali svojo prednost pred nami.

Mislim pa, da bom kar vztrajal pri objektih brez nakupov igralcev. Boljše igralce, kot bom kupoval, boljše bodo dobivale nove ekipe, tako da tu nič ne profitiram na dolgi rok. Če bom slabo uvrščen, bom pač slabo uvrščen, izpadel pa itak ne bom, je vseeno ekipa predobra in ima že lepo zalogo točk. Napredovanje mi pa tudi ne diši najbolj, saj bi zelo rad igral v II. ligi, ampak zaenkrat bi bil samo kanonfuter za eno sezono in potem izpadel in na račun slabega OTR imel še manj denarja v naslednji sezoni.


kokio86


V zlati sredini po povprečnem ORju. Ampak ti igralci v novih ekipah so slabo razviti, neglede na višino ORja:

NOVINEC, recimo: OR450 (85/45/45/45/45) ali OR 350 (75/35/35/35/35)
moj primer: OR460 (130/40/80/90/40) ali OR360 (100/30/40/70/30)

Torej bolj je optična varka. + objekti, torej še bolj bodo zaostajali nekaj časa. Še vedno so te ekipe najslabše v ligi po moči (seveda so močnejše kot so ble, to je point). Če pa kdo ima 20-izkušenj in je zgrešil to spremembo in če oceni da je na slabšem pa začne znova. Za 20dni gor al dol. Če pa ima manager 100 izkušenj + in če je normalno delala..je v prednosti še vedno, ker je prej začel.

Je pa res pravila se spreminjajo..eni so imeli težje poti, eni malo manj.. ampak to se nebo spremenilo. Greš svojo pot.

Ni tak hudo vse skupaj kot se hoče predstavit


kokio86

Malo več gostoljubja do novincev :P dobrodošel če kateri bere ;)


loty1825

Ja dobrdošli v PPM ;) Ta debata nikakor ni mišljena proti novincem, čeprav morda tako izpade. Veseli smo da ste tu in radi vam bomo pomagali. Več nas bo, močnejša skupnost bomo.


loty1825


Meni se pa to ne zdi tako zelo slabo razvito. Če je prvi recimo vratar, je skoraj v redu, drugi če je srednji napadalec pa tudi. Je pa res, da brez dobrega trening objekta lahko dolgo traja tudi, da natreniraš igralce, ki niso tako daleč od pravilnega razmerja.


nexus6m


Tudi meni se tisti primer OR450 zelo dopade, za zacetek. Tip bo gate trgal, se posebej, ker je sredi sezone z Energijo 100. Samo Visoko/Zelo visoko naj novinci igrajo vedno in bodo nazgali vse staroselce. :) Kot receno, to ni pravljica, to se ze dogaja.


kokio86


Medtem bodo tvoji enkrat več naprdovali in so še boljši :)

@nexus6m
PPM je igra na dolgi rok. Seveda te lahko premaga na "zelo visoko", preseneti, pa mogoče podcenjevanje, itd. Ampak na daljši rok še vedno boš precej časa samo pridobival na vseh področjih. Tudi rezultati. Napredka igralcev itak ne moreš prehitevat. Za dobre rezultate je potreben čas.. precej igranja.. Al ne?


nexus6m

To je res. Vseeno pa ni posteno, da se TRENUTNI napredek iznici in samo rece "za naprej imas prednost." To ti da obcutek, da si vse delal zaman. Se posebej, ce je novinec v TRETJI ligi. V cetrti ligi se razumem vse to, v tretji ligi pa ne. Ni zaman ena liga nad najnizjo ligo, a morajo novinci res pricakovati, da bodo direktno dobili ekipo, s katero se bodo enakovredno kosali s starejsimi ekipami? Ko sem jaz dobil novo ekipo nisem pricakoval, da bom kar prvoligase premagoval.

Jaz sem zacel s temi rezultati:
Teamnoname - izgubil 4:0
Teamnoname - izgubil 5:0
Teamnoname - izgubil 3:2
Kasnejsi prvak - izgubil 5:0
A sem obupal? Nisem, nabavil sem pro paket, pocakal 11 dni, kupil nekaj igralcev za silo in potrpezljivo nadomestil 15 pik al koliko zaostanka do najboljsih, ki so se zaceli pred mano. Niti pod tocko razno nisem pricakoval, da se bom uvrstil v tretjo ligo, pa nisem zaradi tega nehal.

Zakaj za vraga morajo novinci v TRETJI ligi kar takoj biti sposobni premagovati starejse ekipe? Ne razumem tega. Ce te igra pritegne, te pritegne, a moras kar zmagovati takoj, da te pritegne? :)


kokio86

TRENUTNI napredek je valda da šok. Tebi ja, meni ne ker v moji ligi jih ni. Ampak že nekaj časa/dolgo igram da sem zdaj tu, dost dni, ampak mojih ciljev še nisem sploh izpolnil. Sprememba pravila je vedno trenutno neprijetna a od zdaj naprej bo tak. Nove ekipe so bližje, so pa še vedno najslabše v ligi. To je to.

Treba pa upoštevat če nekdo trenira zgolj primaren skil in ima zdaj 200 izkušenj, novinec ga preseneti na zelo visoko. To je druga pesem

To da bi bilo bolje da nove ekipe prihajajo samo v 4. ligo pa se strinjam


warder1983

Dejstvo je, da je to slaba poteza. Vsi novinci bi morali začeti obvezno v IV. ligi, pa čeprav vsak novinec v svoji skupini (1-64). In če ne gre drugače jih na koncu sezone ročno premikat v višje lige. Govoriš o "rezu" v tretjih ligah in, da se je to moralo narediti. V III. ligah bo potem vsako sezono prišla ekipa ali dve na novo in bodo dobili igralce z povprečnim ORjem lige. In to kar na sredi sezone (ko je na vrsti rotacija za zapolnitev lig), mogoče celo večkrat na sezono. Najslabši naj začnejo najnižje, ne pa na sredi! V tistih III. ligah, kjer pa prihaja do več izpada menegerjev pa na koncu sezone ročno zapolniti z ekipami iz IV. lig. Če imamo prevajalce in MHje in kapetane se bi lahko našla tudi oseba, ki bi na koncu ročno zapolnila III. lige :) Meni tudi ne bi bilo všeč, da pride v I. ligo ekipa z močjo 80 in trese vse zapovrstjo ;)


Yzerman


In kako bi ti to rešil? Prisilil vsakega igralca PPM, da igra do konca življenja po smrti pa po možnosti preda račun potomcu?

S tem se boš moral sprijazniti, da na to ne ti ne PPM osebje nimate vpliva. Tako pač je!


Tilenckuuu


MH a to je multihunter =D


PPM شخص نزدیک به تیم SLY

Eni tukaj gor ste res samo za širit negativno energijo, namesto, da bi se posvetili svojim ekipam. Meni je bolj žal, da bodo ti novi igralci, ki dobijo malo boljše igralce, te že kmalu s svojimi slabimi objekti zelo slabo trenirali in jih bodo tako "uničili", da bi lahko bili dobri za "nadaljno uporabo" (razen seveda če bodo vse vložili v izgradnjo objektov in dobre trenerje).
Res vas vse prosim, ki vam je kaj do igre in mislite, da so ti novi na boljšem, da si ustvarite nove ekipe.
Res pa nočem, da bi komu rekel naj zapusti igro, če pa res ima kdo to željo pa naj jo zapusti, ne pa da trosi tukaj veliko, veliko slabe volje, če mu osebno v ligi ne gre.
Kot so že nekateri predhodniki omenili je to igra na dolgi rok in ne za tiste, ki mislijo, da bodo v treh ali štirih sezonah v 1 ligi!!



موضوعات مورد علاقه شما
ایتالیا I.1
اسلواکی I.1
بوسنی و هرزگوین koga bi vi
بوسنی و هرزگوین Veliki događa...
بوسنی و هرزگوین Sastanak BH Z...
اتریش Tennis Duel -...
بلژیک financien
بلژیک Vanalles
آذربایجان PPM Translato...
اتریش Facebook
بوسنی و هرزگوین Facebook
اتریش 2. Mannschaft...
اتریش Jerseys?
آذربایجان U-17 milli ko...
بوسنی و هرزگوین Sms krediti
اسلواکی Kohutko Cup I...
اسلواکی Gold Cup
اسلواکی National Gree...
اسلواکی V.168
اسلواکی players for G...
اسلواکی Pravidla (Ad ...
اسلواکی 2 zapasy za d...
اسلواکی Ligový pohár
اسلواکی dresy a vlajk...
اسلواکی National Germ...
اسلواکی Voľby trénera...
اسلواکی DB National I...
اسلواکی PPZT:pred a p...
اسلواکی F1
اسلواکی tranfers
استرالیا New F1 manage...
اسلواکی organizujem t...
اسلواکی transfer
اسلواکی Dresy
اسلواکی VI.188
اسلواکی VI.190
اسلواکی VI.196
اسلواکی VI.185
اسلواکی VI.184
اسلواکی VI.180
اسلواکی VI.166
اسلواکی VI.172
اسلواکی VI.168
اسلواکی VI.169
اسلواکی VI.170
اسلواکی VI.173
اسلواکی VI.164
اسلواکی VI.163
اسلواکی VI.127
اسلواکی V.85
اسلواکی VI.111
اسلواکی VI.72
اسلواکی VI.109
اسلواکی Futbalová Rep...
اسلواکی V.253
اسلواکی Slovakia Cup ...
اسلواکی VI.113
اسلواکی Esox lucius f...
اسلواکی trgu - trensf...
اسلواکی V.160
اسلواکی Klubové vlajk...
اسلواکی Vytvorenie kl...
اسلواکی V.248
اسلواکی VI.143
اسلواکی VI.146
اسلواکی V.170
اسلواکی V.232
اسلواکی Žilinska fotb...
اسلواکی V.252
اسلواکی V.255
اسلواکی V.247
اسلواکی VI.96
اسلواکی V.223
اسلواکی VI.9
اسلواکی Kto ma najvac...
اسلواکی V.230
اسلواکی V.133
اسلواکی VI.147
اسلواکی V.184
اسلواکی uspesnost str...
اسلواکی VI.126
اسلواکی VI.58
اسلواکی VI.51
بلاروس "Клубная супе...
اسلواکی V.158 tipovač...
اسلواکی V.250
اسلواکی VI.80
اسلواکی mini champion...
اسلواکی V.249
اسلواکی V.229
اسلواکی V.251
اسلواکی Primera Divis...
اسلواکی Tímový web
اسلواکی VI.160
اسلواکی Friendly Matc...
اسلواکی VI.156
اسلواکی Klubovy web
اسلواکی V.127
اسلواکی Futbalova Rep...
اسلواکی Taktiky
اسلواکی Tréning hráčo...
اسلواکی SVK Repre - F...
اسلواکی VI.145
اسلواکی Stažnosti na ...
اسلواکی VI.106
اسلواکی futbal
اسلواکی Design-logo-d...
اسلواکی V.208
اسلواکی V.189
اسلواکی stadio
اسلواکی VI.149
اسلواکی VI.125
اسلواکی VI.88
اسلواکی V.176
اسلواکی SILA TÍMU
اسلواکی VI.103
اسلواکی V.148
اسلواکی super zápasy
اسلواکی Ponuky generá...
اسلواکی Slovenské Sup...
اسلواکی V.148
اسلواکی stavanie záze...
اسلواکی Tipovacia súť...
اسلواکی V.172
اسلواکی pro evolution...
اسلواکی Corgoň liga a...
اسلواکی VI.138
اسلواکی 2x zaspievaná...
اسلواکی Tvorba Loga
اسلواکی A.C.A.B. CUP
اسلواکی Najlepší stre...
اسلواکی Šlapak
اسلواکی V.201
اسلواکی VI.154
اسلواکی VI.142
اسلواکی Horna nitra C...
اسلواکی VI.148
اسلواکی VI.97
اسلواکی VI.144
اسلواکی Súťaž o 40 kr...
اسلواکی VI.112
اسلواکی MS vo Futbale...
اسلواکی kupovanie zam...
اسلواکی Hlasovanie - ...
اسلواکی V.242
اسلواکی Priatelsky du...
اسلواکی ZAPASY PRIJMA...
اسلواکی PPMliga-turna...
اسلواکی Majstrovstvá ...
اسلواکی V.178
اسلواکی IV.24 Ligové ...
اسلواکی VI.128
اسلواکی VI.54
اسلواکی Turnaj - UEFA...
اسلواکی Turnaj - Prem...
اسلواکی Liga majstrov
اسلواکی VI.110
اسلواکی V.146
استرالیا Last Letter -...
اسلواکی V.256
اسلواکی VI.114
اسلواکی V.225
اسلواکی VI.92
اسلواکی V.246
اسلواکی V.239
اسلواکی V.237
آخرین ارسالها