Saat:

Sizin komanda:
Əlaqə
Public account
  PRO zona
1330 kredit
Kredit almaq
Siz ümumi hesabada yerləşirsiniz. Əgər oyuna başlamaq və ya bizə qoşulmaq istəyirsinizsə, o zaman daxil olmalısınız. Əgər siz yenisinizsə, əvvəlcə qeydiyyatdan keçməlisiniz.

  PowerPlay Jurnal

ППМ Хокеј: Национални куп - бити или не бити!


ППМ Хокеј: Национални куп - бити или не бити!

 

У уторак 30.10. на програму су утакмице полуфинала Националног купа Србије. За љубитеље хокеја права посластица, а за учеснике можда и најважнија утакмица сезоне - победа води у финале, а пораз оставља горак укус испуштене шансе за борбу за пехар.

 

Четвртфинале је прошло углавном како је и очекивано.

 

Поз Датум Тим 1   Поз Тим 2 Резултат
1 23.10.2012 Србија Kraljevina Srbija (I.1) vs 13 Србија HK Bataja (I.1) 7:2
2 23.10.2012 Србија Spartanci013 (I.1) vs 9 Србија ХК При́пять (I.1) 5:2
3 23.10.2012 Србија ХК Лоши Момци (I.1) vs 8 Србија Torpedo Petrovgrad (I.1) 7:0
6 23.10.2012 Србија HK Beostar (I.1) vs 7 Србија OK Sljivovica (I.1) 0:5

 

Kraljevina SrbijaSpartanci013 и ХК Лоши Момци су оправдали улоге фаворита: без већих неизвесности, однели су победе на домаћем леду. HK Beostar је пред домаћом публиком доживео врло непријатан пораз од OK Sljivovicе. После прилично уједначене борбе у првој трећини, уследио је невероватан пад у игри домаћих играча, што су гости искористили створивши значајну предност. У даљем току меча домаћини никако нису успели да се опораве, те су гости у трећој трећини само потврдили победу. Иако су се одлучили за нападачку тактику, изгледа да су појачана одбрана и фантастични Градимир Обрадовић на голу OK Sljivovicе највише допринели оваквом резултату и заслуженом пласману свог тима у полуфинале. А у полуфиналу гледаћемо следеће парове:

 

Поз Датум Тим 1   Поз Тим 2 Резултат
1 30.10.2012 Србија Kraljevina Srbija (I.1) vs 3 Србија ХК Лоши Момци (I.1) + PPM TV
2 30.10.2012 Србија Spartanci013 (I.1) vs 7 Србија OK Sljivovica (I.1) + PPM TV

 

Арена Династија Карађорђевић

Окршај титана! Kraljevina Srbija дочекује ХК Лоше Момке. Да, Краљевина Србија је фаворит: већа снага тима, бољи тимски рејтинг, предност домаћег терена, забележена победа над овим противником у истим условима у оквиру лигашког такмичења. Али Лоши Момци су исто тако добри... али и "лоши"... веома "лоши"... Не бих се тако лако кладила против њих.

 

Ледена дворана Уна и Вук

Екипа Spartanаcа013 дочекује екипу OK Sljivovicе. На папиру је домаћин изразити фаворит и ретко ко би се усудио да да веће шансе гостима. Ипак, виђали смо у оваквим ситуацијама да сама вокација фаворита може или створити додатан притисак и нервозу или довести до потцењивања противника, а то наводни аутсајдер сигурно може да искористи.

 

Дакле, само на корак од финала! Ко иде даље, а ко завршава такмичење? Прилика је ту, а ко ће је искористити сазнаћемо већ сутра.





Məqalənin reytinqi: Pis - Orta - Əla     Unikal seyrlər: 38

Facebook da dərc etmək   Twitter də dərc etmək   MySpace də dərc etmək