Ogólnie:
1. Typer LM&LE jest organizowany przez damek21 .
1.1 W tym typerze będziemy typować wyniki Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej od fazy grupowej aż do finałów.
2. Aby wziąć udział w zabawie, należy wysyłać 10 kredytów do użytkownika Bodziowlodek z dopiskiem w tytule transakcji "Typer LM&LE".
3. Konkurs trwa od pierwszego spotkania w fazie grupowej LM tj. (12.09.2017r.) do finału LM tj. (26.05.2018r.)
4. Do zabawy można dołączyć w dowolnym momencie jej trwania. W takim wypadku osoba startująca np. w 3 kolejce fazy grupowej zaczyna z zerowym dorobkiem punktowym.
Zasady:
1. Użytkownik obstawia dokładny wynik zdarzenia np: 1-0 a nie 1X2.
2. Za wytypowanie rezultatu (1,X,2) typer dostaje 1pkt. Dodatkowo za obstawienie dokładnego wyniku spotkania, można dostać dodatkowe 2pkt, co daje możliwość uzyskania 3pkt za dany mecz.
3. Swoje typy podajemy najpóźniej do 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Późniejsze wpisy nie będą uwzględniane.
4. O kolejności w tabeli decyduje:
4.1 Największa ilość zebranych punktów
4.2 Największa ilość trafionych dokładnych wyników
4.3 Jeżeli po wymienionych wcześniej punktach nie będzie rozwiązania to w przypadku miejsca premiowanego kredytami, nagroda zostanie podzielona pomiędzy uczestnikami, którzy mają taką samą ilość punktów.
5.Typujemy zwycięzców grup LM i LE (2 pkt.) i zwycięzców LM i LE (5 pkt.)
Dodatkowa nagroda za 1 miejsce:
- Darmowy udział w następnym typerze (w tej edycji LifeforLP )
Ważne: Tabela jak i terminarz będą podawane na bieżąco.
Nagrody w kredytach za poszczególne miejsca:
/Ustalone w trakcie trwania typerka/
W tej edycji w puli dodatkowo 100 kredytów, które zostały przekazane przez Pikora.
-----------
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Benfica Lizbona, Manchester United, Basel, CSKA Moskwa
Grupa B: Bayern Monachium, Paris Saint - Germain, Anderlecht, Celtic Glasgow
Grupa C: Chelsea Londyn, Atletico Madryt, Roma, Karabach Agdam
Grupa D: Juventus Turyn, Barcelona, Olympiakos, Sporting Lizbona
Grupa E: Spartak Moskwa, Sevilla, Liverpool, Maribor
Grupa F: Szachtar Donieck, Manchester City, SSC Napoli, Feyenoord
Grupa G: AS Monaco, Porto, Besiktas, RB Leipzig
Grupa H: Real Madryt, Borussia Dortmund, Tottenham, APOEL Nikozja
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal, Maccabi Tel-Awiw, Astana, Slavia Praga
Grupa B: Dynamo Kijów, Young Boys, Partizan, Skenderbeu
Grupa C: Sporting Braga, Łudogorec, Hoffenheim, Istanbul BB
Grupa D: AC Milan, Austria Wiedeń, Rijeka, AEK Ateny
Grupa E: Olympique Lyon, Everton, Atalanta, Apollon Limassol
Grupa F: FC Kopenhaga, Lokomotiw Moskwa, Sheriff, Fastav Zlin
Grupa G: Viktoria Pilzno, Bordeaux, Hapoel Beer Sheva, Lugano
Grupa H: Arsenal Londyn, BATE, 1.FC Koln, FK Crvena Zvezda
Grupa I: RB Salzburg, Olympique Marsylia, Vitoria Guimaraes, Konyaspor
Grupa J: Athletic Bilbao, Hertha Berlin, Zoria Ługańsk, Ostersund
Grupa K: SS Lazio, OGC Nice, Zulte-Waregem, Vitesse
Grupa L: Zenit Petersburg, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar
Zwycięzca LM:
Zwycięzca LE:
Pilih negara: | Poland |
LM:
A: MU
B: PSG
C: Chelsea
D: Juve
E: Liverpool
F: MCity
G: Monaco
H: Real
LE:
A: Villar.
B: Dynamo
C: Braga
D: AC M.
E: Lyon
F: Moskwa
G: Steaua
H: Arsenal
I: RB Salzburg
J: Berlin
K: Lazio
L: Zenit
Winner LM: PSG
Winner LE: Tottenham H.
A: MU
B: PSG
C: Chelsea
D: Juve
E: Liverpool
F: MCity
G: Monaco
H: Real
LE:
A: Villar.
B: Dynamo
C: Braga
D: AC M.
E: Lyon
F: Moskwa
G: Steaua
H: Arsenal
I: RB Salzburg
J: Berlin
K: Lazio
L: Zenit
Winner LM: PSG
Winner LE: Tottenham H.
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Bordeaux
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Bordeaux
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Atletico
Grupa D: Barcelona
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: FC Kopenhaga
Grupa G: Bordeaux
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: OGC Nice
Grupa L: Real Sociedad
Zwycięzca LM: Manchester United
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Atletico
Grupa D: Barcelona
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: FC Kopenhaga
Grupa G: Bordeaux
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: OGC Nice
Grupa L: Real Sociedad
Zwycięzca LM: Manchester United
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: PSG
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Everton
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: FC Steaua
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Hertha Berlin
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: PSG
Zwycięzca LE: AC Milan
Nie wiem czemu typujecie w grupie G LE Bordo skoro Bordo nie gra w pucharach.
Grupa A: Manchester United
Grupa B: PSG
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Everton
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: FC Steaua
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Hertha Berlin
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: PSG
Zwycięzca LE: AC Milan
Nie wiem czemu typujecie w grupie G LE Bordo skoro Bordo nie gra w pucharach.
Z góry przepraszam, zrobiłem kopiuj wklej ze strony i nawet nie myślałem, że zrobią błąd
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Benfica Lizbona, Manchester United, Basel, CSKA Moskwa
Grupa B: Bayern Monachium, Paris Saint - Germain, Anderlecht, Celtic Glasgow
Grupa C: Chelsea Londyn, Atletico Madryt, Roma, Karabach Agdam
Grupa D: Juventus Turyn, Barcelona, Olympiakos, Sporting Lizbona
Grupa E: Spartak Moskwa, Sevilla, Liverpool, Maribor
Grupa F: Szachtar Donieck, Manchester City, SSC Napoli, Feyenoord
Grupa G: AS Monaco, Porto, Besiktas, RB Leipzig
Grupa H: Real Madryt, Borussia Dortmund, Tottenham, APOEL Nikozja
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal, Maccabi Tel-Awiw, Astana, Slavia Praga
Grupa B: Dynamo Kijów, Young Boys, Partizan, Skenderbeu
Grupa C: Sporting Braga, Łudogorec, Hoffenheim, Istanbul BB
Grupa D: AC Milan, Austria Wiedeń, Rijeka, AEK Ateny
Grupa E: Olympique Lyon, Everton, Atalanta, Apollon Limassol
Grupa F: FC Kopenhaga, Lokomotiw Moskwa, Sheriff, Fastav Zlin
Grupa G: Viktoria Pilzno, FC Steaua, Hapoel Beer Sheva, Lugano
Grupa H: Arsenal Londyn, BATE, 1.FC Koln, FK Crvena Zvezda
Grupa I: RB Salzburg, Olympique Marsylia, Vitoria Guimaraes, Konyaspor
Grupa J: Athletic Bilbao, Hertha Berlin, Zoria Ługańsk, Ostersund
Grupa K: SS Lazio, OGC Nice, Zulte-Waregem, Vitesse
Grupa L: Zenit Petersburg, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar
Zwycięzca LM:
Zwycięzca LE:
Jeszcze raz przepraszam, proszę wszystkich, którzy wytypowali Bordeaux, o poprawienie typów.
Wszystko za szybko robiłem, bo chciałem abyście mieli więcej czasu na typowanie
Wybaczcie mi
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Benfica Lizbona, Manchester United, Basel, CSKA Moskwa
Grupa B: Bayern Monachium, Paris Saint - Germain, Anderlecht, Celtic Glasgow
Grupa C: Chelsea Londyn, Atletico Madryt, Roma, Karabach Agdam
Grupa D: Juventus Turyn, Barcelona, Olympiakos, Sporting Lizbona
Grupa E: Spartak Moskwa, Sevilla, Liverpool, Maribor
Grupa F: Szachtar Donieck, Manchester City, SSC Napoli, Feyenoord
Grupa G: AS Monaco, Porto, Besiktas, RB Leipzig
Grupa H: Real Madryt, Borussia Dortmund, Tottenham, APOEL Nikozja
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal, Maccabi Tel-Awiw, Astana, Slavia Praga
Grupa B: Dynamo Kijów, Young Boys, Partizan, Skenderbeu
Grupa C: Sporting Braga, Łudogorec, Hoffenheim, Istanbul BB
Grupa D: AC Milan, Austria Wiedeń, Rijeka, AEK Ateny
Grupa E: Olympique Lyon, Everton, Atalanta, Apollon Limassol
Grupa F: FC Kopenhaga, Lokomotiw Moskwa, Sheriff, Fastav Zlin
Grupa G: Viktoria Pilzno, FC Steaua, Hapoel Beer Sheva, Lugano
Grupa H: Arsenal Londyn, BATE, 1.FC Koln, FK Crvena Zvezda
Grupa I: RB Salzburg, Olympique Marsylia, Vitoria Guimaraes, Konyaspor
Grupa J: Athletic Bilbao, Hertha Berlin, Zoria Ługańsk, Ostersund
Grupa K: SS Lazio, OGC Nice, Zulte-Waregem, Vitesse
Grupa L: Zenit Petersburg, Real Sociedad, Rosenborg, Vardar
Zwycięzca LM:
Zwycięzca LE:
Jeszcze raz przepraszam, proszę wszystkich, którzy wytypowali Bordeaux, o poprawienie typów.
Wszystko za szybko robiłem, bo chciałem abyście mieli więcej czasu na typowanie
Wybaczcie mi
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.LifeforLP
3.Davidian
4.j400
5.Bodziowlodek
6.ronee77
7.Oddajcebule
8.GhostChampion
9.jms580
1.damek21
2.LifeforLP
3.Davidian
4.j400
5.Bodziowlodek
6.ronee77
7.Oddajcebule
8.GhostChampion
9.jms580
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Viktoria Pilzno
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: AC Milan
damek21 wybaczam
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Viktoria Pilzno
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: AC Milan
damek21 wybaczam
Aktualna lista uczestników:
1.damek21
2.LifeforLP
3.Davidian
4.j400
5.Bodziowlodek
6.ronee77
7.Oddajcebule
8.GhostChampion
9.jms580
10.Dachowiec
1.damek21
2.LifeforLP
3.Davidian
4.j400
5.Bodziowlodek
6.ronee77
7.Oddajcebule
8.GhostChampion
9.jms580
10.Dachowiec
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Benfica
Grupa B: PSG
Grupa C: Roma
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: Porto
Grupa H: Tottenham
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B; Partizan
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Viktoria Pilzno
Grupa H: Crvena Zvezda
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: Nice
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: PSG
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupa A: Benfica
Grupa B: PSG
Grupa C: Roma
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: Porto
Grupa H: Tottenham
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B; Partizan
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Olympique Lyon
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Viktoria Pilzno
Grupa H: Crvena Zvezda
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: Nice
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: PSG
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Barcelona
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Everton
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: FC Steaua
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Bayern Monachium
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Bayern Monachium
Grupa C: Chelsea Londyn
Grupa D: Barcelona
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: AS Monaco
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Villarreal
Grupa B: Dynamo Kijów
Grupa C: Hoffenheim
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Everton
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: FC Steaua
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: Olympique Marsylia
Grupa J: Athletic Bilbao
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Bayern Monachium
Zwycięzca LE: AC Milan
Grupy Ligi Mistrzów 2017/18:
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Paris Saint - Germain
Grupa C: Atletico Madryt
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: RB Leipzig
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Slavia Praga
Grupa B: Young Boys
Grupa C: Istanbul BB
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Everton
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Hapoel Beer Sheva
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: RB Salzburg
Grupa J: Hertha Berlin
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: Tottenham
Grupa A: Manchester United
Grupa B: Paris Saint - Germain
Grupa C: Atletico Madryt
Grupa D: Juventus Turyn
Grupa E: Liverpool
Grupa F: Manchester City
Grupa G: RB Leipzig
Grupa H: Real Madryt
Grupy Ligi Europy 2017/18:
Grupa A: Slavia Praga
Grupa B: Young Boys
Grupa C: Istanbul BB
Grupa D: AC Milan
Grupa E: Everton
Grupa F: Lokomotiw Moskwa
Grupa G: Hapoel Beer Sheva
Grupa H: Arsenal Londyn
Grupa I: RB Salzburg
Grupa J: Hertha Berlin
Grupa K: SS Lazio
Grupa L: Zenit Petersburg
Zwycięzca LM: Real Madryt
Zwycięzca LE: Tottenham
Thread kegemaran anda
Post terbaru