18.03.2024 18:00:00
|
|
Liga
|
Biele Tigre Capitals
|
Public Account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
18.03.2024 20:00:00
|
|
Tragere la sorți
|
Cupa Naţională
|
Urmăreşte tragerea la sorţi
|
18.03.2024 20:00:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Slovacia U17
|
Belarus U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
18.03.2024 21:30:00
|
|
Campionatul Mondial U20
|
Slovacia U20
|
Polonia U20
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
18.03.2024 23:00:00
|
|
Challenge Cup
|
Brazilia
|
Slovacia
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 19:00:00
|
|
Challenge Cup
|
Slovacia
|
Grecia
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 19:00:00
|
|
Liga
|
Public account
|
fanshbc46
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 20:30:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Slovacia U17
|
Serbia U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 21:30:00
|
|
Campionatul Mondial U20
|
Olanda U20
|
Slovacia U20
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 18:30:00
|
|
Calificările CM Sub 19
|
Estonia U19
|
Slovacia U19
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 19:30:00
|
|
Calificările CM Sub 17
|
Marea Britanie U17
|
Slovacia U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
19.03.2024 22:00:00
|
|
Calificări WC
|
Suedia
|
Slovacia
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
20.03.2024 18:00:00
|
|
Liga
|
Public Account
|
Klokani
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
20.03.2024 19:00:00
|
|
Liga
|
L's Doggos
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
20.03.2024 20:30:00
|
|
Playoff
|
Tatran Prešov
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
20.03.2024 20:30:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Polonia U17
|
Slovacia U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
20.03.2024 21:00:00
|
|
Campionatul Mondial U20
|
Slovacia U20
|
Elveţia U20
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
20.03.2024 21:00:00
|
|
Challenge Cup
|
Spania
|
Slovacia
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
21.03.2024 20:00:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Slovacia U17
|
Germania U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
21.03.2024 20:30:00
|
|
Playoff
|
Tatran Prešov
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 18:00:00
|
|
Liga
|
HK fish Stropkov
|
Public Account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 19:00:00
|
|
Liga
|
Public account
|
- Echipă necunoscută -
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 20:30:00
|
|
Playoff
|
Public account
|
Tatran Prešov
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 20:30:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Slovacia U17
|
Ucraina U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 18:30:00
|
|
Calificările CM Sub 17
|
Slovacia U17
|
Estonia U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 19:30:00
|
|
Calificările CM Sub 19
|
Slovacia U19
|
Venezuela U19
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
22.03.2024 21:00:00
|
|
Calificări WC
|
Slovacia
|
Marea Britanie
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 19:00:00
|
|
Meci amical
|
Slovacia U18
|
Canada U18
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 20:00:00
|
|
Meci amical
|
Serbia U20
|
Slovacia U20
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 20:00:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Taivan U17
|
Slovacia U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 21:00:00
|
|
Meci amical
|
Slovacia
|
Danemarca
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 18:30:00
|
|
Meci amical
|
Cehia U19
|
Slovacia U19
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 18:30:00
|
|
Meci amical
|
Rusia U21
|
Slovacia U21
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
23.03.2024 20:30:00
|
|
Meci amical
|
Cehia
|
Slovacia
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
24.03.2024 19:00:00
|
|
Liga
|
- Echipă necunoscută -
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
24.03.2024 20:00:00
|
|
Campionatul Mondial U17
|
Slovacia U17
|
Cehia U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
25.03.2024 18:00:00
|
|
Liga
|
Public Account
|
Red Devils
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
25.03.2024 20:00:00
|
|
Tragere la sorți
|
Cupa Naţională
|
Urmăreşte tragerea la sorţi
|
25.03.2024 20:00:00
|
|
Tragere la sorți
|
Cupa Naţională
|
Urmăreşte tragerea la sorţi
|
25.03.2024 20:30:00
|
|
Playoff
|
spiace tulene
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
26.03.2024 18:30:00
|
|
Liga
|
Sk Hunters
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
26.03.2024 19:00:00
|
|
Liga
|
Public account
|
HK avantasia
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
26.03.2024 20:30:00
|
|
Playoff
|
spiace tulene
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
26.03.2024 18:30:00
|
|
Meci amical
|
Slovacia U17
|
Finlanda U17
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
26.03.2024 20:30:00
|
|
Meci amical
|
Cehia U19
|
Slovacia U19
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
26.03.2024 21:00:00
|
|
Meci amical
|
Slovacia
|
Germania
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
27.03.2024 18:00:00
|
|
Liga
|
HC Tatra Predators
|
Public Account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
27.03.2024 19:00:00
|
|
Liga
|
ZŤP Invalidi
|
Public account
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|
27.03.2024 20:30:00
|
|
Playoff
|
Public account
|
spiace tulene
|
Urmăreşte înregistrarea în direct
|