Online: 147
Timpul:
Echipele tale:
Comunicare
Comunicare
Poşta
Notificări
Forum
Flash Chat
Public account
Public account
Profil
Setări
Ieşi
Zona PRO
1330 credite
Cumpără credite
Acasă
Sporturi
Revista PP
Informaţii
Statistici
Ghid
IPD
Reguli
Condiţii de Utilizare
Sancţiuni
Echipa PPM
Asistenţi
Contact
Comunitate
Prieteni
Forum
Răspândire
Facebook
Online
Manageri noi
Întâlniri
TopArt
Ghid
-
Ai nevoie de sfaturi?
Te afli într-un cont public. Dacă doreşti să joci sau să te implici în discuţiile de pe forum, trebuie să te loghezi. Dacă eşti utilizator nou, trebuie să te înregistrezi înainte.
Intră
înregistrare
Programul transmisiunilor în direct
Programul transmisiunilor în direct
Înregistrări
Data si ora
Detalii
18.03.2024 18:00:00
Liga
Biele Tigre Capitals
Public Account
Urmăreste în direct
18.03.2024 20:00:00
Campionatul Mondial U17
Slovacia U17
Belarus U17
Urmăreste în direct
18.03.2024 20:00:00
Tragere la sorți
Cupa Naţională
Urmăreşte tragerea la sorţi
18.03.2024 21:30:00
Campionatul Mondial U20
Slovacia U20
Polonia U20
Urmăreste în direct
18.03.2024 23:00:00
Challenge Cup
Brazilia
Slovacia
Urmăreste în direct
19.03.2024 19:00:00
Liga
Public account
fanshbc46
Urmăreste în direct
19.03.2024 19:00:00
Challenge Cup
Slovacia
Grecia
Urmăreste în direct
19.03.2024 20:30:00
Campionatul Mondial U17
Slovacia U17
Serbia U17
Urmăreste în direct
19.03.2024 21:30:00
Campionatul Mondial U20
Olanda U20
Slovacia U20
Urmăreste în direct
19.03.2024 18:30:00
Calificările CM Sub 19
Estonia U19
Slovacia U19
Urmăreste în direct
19.03.2024 19:30:00
Calificările CM Sub 17
Marea Britanie U17
Slovacia U17
Urmăreste în direct
19.03.2024 22:00:00
Calificări WC
Suedia
Slovacia
Urmăreste în direct
20.03.2024 18:00:00
Liga
Public Account
Klokani
Urmăreste în direct
20.03.2024 19:00:00
Liga
L's Doggos
Public account
Urmăreste în direct
20.03.2024 20:30:00
Campionatul Mondial U17
Polonia U17
Slovacia U17
Urmăreste în direct
20.03.2024 21:00:00
Challenge Cup
Spania
Slovacia
Urmăreste în direct
20.03.2024 21:00:00
Campionatul Mondial U20
Slovacia U20
Elveţia U20
Urmăreste în direct
22.03.2024 18:00:00
Liga
HK fish Stropkov
Public Account
Urmăreste în direct
22.03.2024 19:00:00
Liga
Public account
- Echipă necunoscută -
Urmăreste în direct
22.03.2024 18:30:00
Calificările CM Sub 17
Slovacia U17
Estonia U17
Urmăreste în direct
22.03.2024 19:30:00
Calificările CM Sub 19
Slovacia U19
Venezuela U19
Urmăreste în direct
22.03.2024 21:00:00
Calificări WC
Slovacia
Marea Britanie
Urmăreste în direct
23.03.2024 19:00:00
Meci amical
Slovacia U18
Canada U18
Urmăreste în direct
23.03.2024 20:00:00
Meci amical
Serbia U20
Slovacia U20
Urmăreste în direct
23.03.2024 21:00:00
Meci amical
Slovacia
Danemarca
Urmăreste în direct
23.03.2024 18:30:00
Meci amical
Rusia U21
Slovacia U21
Urmăreste în direct
23.03.2024 18:30:00
Meci amical
Cehia U19
Slovacia U19
Urmăreste în direct
23.03.2024 20:30:00
Meci amical
Cehia
Slovacia
Urmăreste în direct
24.03.2024 19:00:00
Liga
- Echipă necunoscută -
Public account
Urmăreste în direct
25.03.2024 18:00:00
Liga
Public Account
Red Devils
Urmăreste în direct
Notă:
Programul transmisiunilor în direct este actualizat în fiecare zi la 6:30.