Timpul:

Echipele tale:
Comunicare
Public account
  Zona PRO
1129 credite
Cumpără credite
Te afli într-un cont public. Dacă doreşti să joci sau să te implici în discuţiile de pe forum, trebuie să te loghezi. Dacă eşti utilizator nou, trebuie să te înregistrezi înainte.

  Programul transmisiunilor în direct

Data si ora   Detalii  
20.09.2019 19:00:00 Handbal Liga Slovacia Public account Slovacia CHC Phytoalexins Urmăreste în direct
20.09.2019 19:00:00 Hochei Campionatul Mondial U18 Slovacia Slovacia U18 Franţa Franţa U18 Urmăreste în direct
20.09.2019 20:00:00 Hochei Campionatul Mondial U20 Slovacia Slovacia U20 Turcia Turcia U20 Urmăreste în direct
20.09.2019 20:30:00 Baschet Liga - Echipă necunoscută - Slovacia Public account Urmăreste în direct
20.09.2019 18:30:00 Baschet Meci amical Slovacia Slovacia U17 Slovenia Slovenia U17 Urmăreste în direct
20.09.2019 19:30:00 Baschet Meci amical Slovacia Slovacia U19 Lituania Lituania U19 Urmăreste în direct
20.09.2019 22:00:00 Baschet Meci amical Germania Germania Slovacia Slovacia Urmăreste în direct
21.09.2019 16:30:00 Fotbal Meci amical Slovacia Slovacia U17 Danemarca Danemarca U17 Urmăreste în direct
21.09.2019 11:30:00 Handbal Calificările CM Sub 19 China China U19 Slovacia Slovacia U19 Urmăreste în direct
21.09.2019 17:30:00 Fotbal Meci amical Slovacia Slovacia U20 Macedonia Macedonia U17 Urmăreste în direct
21.09.2019 20:30:00 Baschet Liga Slovacia Public account - Echipă necunoscută - Urmăreste în direct
21.09.2019 21:00:00 Fotbal Meci amical Anglia Anglia Slovacia Slovacia Urmăreste în direct
21.09.2019 18:30:00 Handbal Meci amical Croaţia Croaţia U21 Slovacia Slovacia U21 Urmăreste în direct
21.09.2019 19:30:00 Handbal Meci amical Slovacia Slovacia Slovenia Slovenia Urmăreste în direct
22.09.2019 18:00:00 Hochei Meci amical Slovacia Bostonské Medvede Slovacia HC Tur Urmăreste în direct
22.09.2019 18:30:00 Fotbal Liga Slovacia FC Vozokany Slovacia Public account Urmăreste în direct
22.09.2019 19:00:00 Handbal Liga Slovacia Public account Slovacia Leitoland Urmăreste în direct
22.09.2019 20:30:00 Baschet Liga Slovacia Public account - Echipă necunoscută - Urmăreste în direct
23.09.2019 20:00:00 Fotbal Tragere la sorți Slovacia Cupa Naţională Urmăreşte tragerea la sorţi
23.09.2019 20:30:00 Baschet Liga Slovacia ŠBK Čerti Slovacia Public account Urmăreste în direct
24.09.2019 18:30:00 Fotbal Liga Slovacia Public account Slovacia Lokomotiv Režinka Urmăreste în direct
24.09.2019 14:00:00 Baschet Meci amical China China Slovacia Slovacia Urmăreste în direct
24.09.2019 19:00:00 Handbal Liga Slovacia Prešov Predators Slovacia Public account Urmăreste în direct
24.09.2019 20:30:00 Baschet Liga Slovacia Klenovec Warriors Slovacia Public account Urmăreste în direct
24.09.2019 18:30:00 Baschet Meci amical Slovacia Slovacia U17 Cehia Cehia U17 Urmăreste în direct
24.09.2019 19:30:00 Baschet Meci amical Slovacia Slovacia U19 Rusia Rusia U19 Urmăreste în direct
25.09.2019 19:00:00 Handbal Liga Slovacia Public account - Echipă necunoscută - Urmăreste în direct
25.09.2019 20:30:00 Baschet Liga - Echipă necunoscută - Slovacia Public account Urmăreste în direct
26.09.2019 18:30:00 Fotbal Liga - Echipă necunoscută - Slovacia Public account Urmăreste în direct
26.09.2019 20:30:00 Baschet Liga Slovacia Public account Slovacia AK Barsk Urmăreste în direct
27.09.2019 19:00:00 Handbal Liga Slovacia HC Hoštecký udržbári Slovacia Public account Urmăreste în direct
27.09.2019 20:30:00 Baschet Liga Slovacia Baskettball Club Trenčín Slovacia Public account Urmăreste în direct
27.09.2019 18:30:00 Baschet Calificările CM Sub 17 Slovacia Slovacia U17 Brazilia Brazilia U17 Urmăreste în direct
27.09.2019 19:30:00 Baschet Calificările CM Sub 19 Slovacia Slovacia U19 Brazilia Brazilia U19 Urmăreste în direct
27.09.2019 21:00:00 Baschet Calificări WC Slovacia Slovacia România România Urmăreste în direct

Notă: Programul transmisiunilor în direct este actualizat în fiecare zi la 6:30.