З Новим роком!
![З Новим роком! З Новим роком!](https://appspowerplaymanager.vshcdn.net/images/magazine/thumbs/Знак.jpg)
Привіт усім
Ось уже незабаром настане 2012 рік. Рік, який принесе нам багато нового. А саме Євро-2012 в Україні та Польщі, та багато іншого. Але, якщо розмовляти про віртуальну реальність, то ми, PPM'івці, раді розвитку проекту, який дарує нам дедалі більше радісних новин. Надіємося, що вони продовжать нас радувати, а також будемо надіятися на багато сюрпризів (приємних, звісно) від наших розробників гри. Можливо, на наступний рік у нас з'явиться 3-й вид спорту.
Шановні менеджери української спільноти, команда підтримки вітає вас із наступаючим новим 2012 роком, і хай рік дракона стане для нас ще кращим, ніж попередні роки. Багато вам перемог і вдачі у житті!
Зустрінемося у 2012!
Rating rencana:
Menyedihkan -
Normal -
Cemerlang
Pemandangan unik: 42
Kongsi di Facebook Kongsi di Twitter Kongsi di MySpace
Kongsi di Facebook Kongsi di Twitter Kongsi di MySpace
Redaksi
Editor
Kategori