Echt super jammer Bart!!!
Succes in ider geval IRL en we hopen je allemaal snel weer te zien wanneer het echte leven dit weer toelaat!!
Vergeet niet idd af en toe talentjes te pullen en op de markt te gooien. Al is het alleen maar om zoveel mogelijk geode Nederlandse spelers te hebben.
Pilih negara: |
![]() |
Belanda |
Hoi Bart, jammer maar het blijft een spel en RL is gewoon belangrijker.
Hopelijk stop je er niet helemaal mee en kom je af en toe eens kijken hoe het gaat. Suc6 in ieder geval met alles wat je doet of gaat doen.
gr Mike
Hopelijk stop je er niet helemaal mee en kom je af en toe eens kijken hoe het gaat. Suc6 in ieder geval met alles wat je doet of gaat doen.
gr Mike
Jij ook veel succes Bart en wie weet zien we je weer verschijnen
Zo nog een paar dagen en het nieuwe seizoen gaat weer beginnen. Ik ben benieuwd hoe mijn eerste seizoen in divisie 1 gaat worden. Als ik mag spelen voor promotie/degradatie is mijn seizoen wel geslaagd gezien mijn elftal. Ben nog steeds druk bezig met het door selecteren en de promotie kwam eigenlijk iets te vroeg
. Wens jullie allemaal veel succes (behalve als je tegen mij speelt natuurlijk
)


Oké, ik heb met 4 B-spelers gespeeld vanavond en mijn tegenstander speelt heel hoog, maar dat ik met 1-4 verlies vind ik gezien de sterktes echt te bizar voor woorden.
Zo mijn eerste wedstrijd in divisie 1 zit er op en verdient verloren met 0-4. Gelukkig een HS zonder winstbonus

Ik begrijp ook niet waarom ik er met 3-1 af ga bij CharliesHeroes.
let wel, iedereen mag (wel eens per 5 seizoenen
) van mij winnen, maar een verschil in teamsterkte van meer dan 30 punten (180 om 214) en gelijke belangrijkheid mag niet 2 doeplunten verschil maken volgens mij.
let wel, iedereen mag (wel eens per 5 seizoenen

Ja,heb je je tegenstander van vanavond weleens gezien..oh oh oh...niet zo raar hoor...ff zonder gekheid...ik krijg toch al geen hoogte van dit spelletje...ik win van teams die kwalitatief veel beter zijn en met alle respect,van tegenstanders die kwalitatief minder waarvan ik denk nou dat win ik wel daar verlies ik weer van...ook van tegenstanders die met de raarste opstelllingen komen daar verlies ik van....
Ik zit in ieder geval in goed gezelschap met 2 nederlagen. Maar we hebben wel ons eerste doelpunt gemaakt in divisie 1

Thread kegemaran anda
Post terbaru