Anda berada di dalam akaun orang ramai. Jika anda ingin bermain permainan ini atau sertai perbincangan, anda harus daftar masuk. Jika anda pengguna baru, anda mesti mendaftar terlebih dahulu.
No tak Vam panove reknu, ze tohle byla dobra prestrelka, to si golmani za ramecek nedaji jeden uspesnost 75% a druhy 86... no s takovou to daleko nedotahnem... ale i tak slavime krasne vitezstvi, nebyt 5 vyuzitych presilovek, tak sem namydlenej
no to sem se divil návštěva 0, jak se to povedlo kontumačně?
já dnes prohrál s eurem, ale náš tým v malé kopané se menuje taky euro, takže body zůstali doma
Taky přeju hodně štěstí do nové sezóny...
asi se budu opakovat, ale podle čeho se do All Stars vybírají golmani? Já je, že můj výjimečně zachytal na 100%, chytil více střel než ten, co je v All Stars?
hmm tak po první týdnu na sestupových pozicích mě to opravdu už docela štve tým silný jak prase ale hraje hovno nechapu co dělám špatně byl bych rád kdyby mi to konečně někdo vysvětlil jako získat ze vou domácích zápasu 1 bod to je už k zamyšlení a to hraju v plné sestavě za sebou mám už jen týmy co vyslali hráče do kempu né já na to nemám nervy