Ώρα:

Οι ομάδες σας:
Επικοινωνία
Public account
  PRO Ζώνη
1330 μονάδες
Αγοράστε μονάδες
Βρίσκεσαι σε δημόσιο λογαριασμό. Εάν θέλεις να παίξεις το παιχνίδι η να συμμετέσεις στη συζήτηση, πρέπει να συνδεθείς. Αν είσαι νέος χρήστης, πρέπει πρώτα να εγγραφείς.

  Θέμα: Magazyn PowerPlay - dyskusje na temat magazynu


Eternal09


W takim razie B1 może nie wystarczyć :)

Swoją drogą temat tłumaczenia co ciekawszych artów przewija się od długiego czasu i ...cisza :)


Regissss


Gogle?


κάτοχος PRO πακέτου Πολωνία Yoyogi


Nie. :)
Ciężko, żeby ktoś profesjonalny dzisiaj nie ogarniał jakiegoś języka z triady angielski, niemiecki, francuski chociaż na poziomie B1, więc wymóg nie powinien jakoś przerażać. Jednak jeżeli kandydat nawet zna jedynie polski, to nadal może zostać redaktorem. Wtedy biorę pod uwagę pozostałe kryteria. Sam zaznaczyłem na zakończeniu ogłoszenia, że przyjęcie zależy tylko i wyłącznie od postawy kandydata. Podane warunki nie są żelazne. Wskazują one jedyne to, czego magazyn potrzebuje. Sam sens istnienia tego wymogu językowego podał już za mnie Davidian.
Inna sprawa, że sytuacja jest dzisiaj na tyle zła, że nawet gdybym nie podał żadnego kryterium, to i tak występiłby kompletny brak chętnych do podjęcia pracy w magazynie. Stąd uznałem, że skoro i tak jest już totalna mizeriada na tym polu, to chociaż będę wymagał czegoś konkretnego od kandydatów. Jednak przy okazji będzie trzeba zmienić metodę poszukiwawczą z pasywnej na aktywną.


κάτοχος PRO πακέτου Πολωνία Yoyogi

Nakreślając problem. Kwestia braku chętnych do magazynu musi już istnieć od dłuższego czasu, a przynajmniej od września zeszłego roku, skoro Tomic sam musiał wtedy do mnie pofatygować się z pytaniem, czy nadal jestem chętny do pracy w magazynie. Teraz mamy maj 2015 i sytuację taką samą jak nie gorszą, ponieważ z pewnych przesłanek wynika, że niedługo w magazynie ostanie się tylko jedna osoba, a ponadto, jak już wspominałem nowych kandydatów kompletnie brak.


Pikpokus

Sprawa wbrew pozorom nie jest aż tak skomplikowana... Są tu ludzie [całkiem sporo] którzy myślą że PRO to nie wiadomo jaka nagroda dla redaktora. Że za to iż ten właśnie pakiet otrzymuje powinien pisać codziennie na poziomie przynajmniej New York Post'a. Najzwyczajniej w świecie przeciętny Kowalski nie ma ochoty włazić na minę, poświęcać swój czas po to aby później czytać opisy "że zupa była za słona".

Oczywiście spora część społeczności wspiera ludzi piszących, zdając sobie sprawę z tego że tylko ten kto nic nie robi się nie myli... ale grupa hejterów pod dowództwem wiadomo kogo skutecznie utrudnia wszelką pozytywną motywację. Tak było kiedyś za moich czasów tak jest i teraz. Po prostu człowiek który wchodzi do magazynu musi być albo bardzo dobrze przygotowany merytorycznie albo mieć mocną "głowę".

Ja sam wolałem kupić sobie pakiet PRO niż użerać się z ludźmi. Póki był Kuba to było do zniesienia, bez jego wsparcia już za dużo było jak na jedną głowę.


Eternal09


Właśnie poruszyłem ten temat, żeby nie odstraszać potencjalnych chętnych ;-) z doświadczenia wiem, ze w szczególności w wieku 35+ zdarzają się częste przypadki, gdzie przykladowy angielski w stopniu ledwo komunikatywnym to mega problem.

Ale wyjaśniles i ok :-)


Αρχηγός της εθνικής ομάδας υποστηρικτών Πολωνία Domiss223


Gdybym był naczelnym wolałbym utworzyć bandę hejterów ale pracowitych i spełniających postawione wymagania niż tworzyć towarzystwo wzajemnej adoracji, które robi wielką łaskę dla społeczności,bo cokolwiek napisze. Nie zwalniałbym typowego lenia piszącego 1 artykuł na miesiąc czy półtora po roku jak to robił Tomic tylko po 3-4 miesiącach, a gdybym zauważył,że osoba aspirująca na stanowisko redaktora ma widoczne problemy z budowaniem zdań i ładuje po 25-30 ortografów w jednym artykule to bym takiej osoby nie przyjął do magazynu,gdyż społeczność mogłaby mieć widoczne zastrzeżenia do tych artykułów - a tak właśnie było w Twoim przypadku. Szczerze mówiąc mam dziwne wrażenie,że Yoyogi ze swoim politycznym ale praktycznym podejściem będzie lepszym Naczelnym niż Tomic,który był praktycznie No Lifem w PPM i nie potrafił zaprowadzić porządku w magazynie. Taki Łukasz pisał chyba tylko jak się go zmotywowało na PW , a pomimo tego nikt nie potrafił mu zwrócić uwagi.

Sory ale od zawsze leniom mówię "Nie". Cenię sobię pracowitość i potrafię ją pochwalić. Dodatkowo kreatywność też się przydaje w magazynie, a większość redaktrów jej nie ma. Jeżeli myslisz,że magazyn w naszym kraju to jakis super poziom to radziłbym Ci poczytać artykuły międzynarodowe pisane przez Canucks'a, a nawet artykuły na Słowacji - swego czasu sobie czytałem i Ci powiem,ze tam w artykule był poruszany często jakiś problem - losowanie juniorów - obliczanie wydatków na pracowników czy zawodników i inne ekonomiczne aspekty w grze. Mówiąc krótko nie było klonowania jednego artykułu po drugim i jakichś głupich wywiadów z osobami, które nawet nie mają wyników w grze no bo sory ale co mnie interesuje kim jest jakiś helper w grze, a wy podbijaliście statystyki nawet takimi wywiadami.

Yoyogi postaw jakieś wymagania w magazynie - nie mówię o rewolucji ale minimum 2-3 artykuły na miesiąc i pilnuj by w zamian za PRO i dla własnej przyjemnosci sie uzytkownicy w tych rygach trzymali. W innym wypadku ten magazyn i jego działalność nie ma sensu.


ZenekKonevka


a czyim dowództwem ? Bo ja ni wim kto to ten którego imienia lepiej nie głośno nie wymawiać, a szczególnie wtedy kiedy już zmierzcha :)


κάτοχος PRO πακέτου Πολωνία Yoyogi


Jeżeli już poruszamy kwestie językowe, to dla tych 35+ widziałbym rosyjski na poziomie minimum B1. :) Rosyjski u takich osób z racji poprzedniego systemu powinien przeważnie u nich stać na lepszym poziomie niż angielski, niemniej jak już mówiłem - nieznajomość języka nie powoduje, że kandydat jest na pozycji strraconej.


prideaceh


ja mysle ze chodzi o tego z zieleniaka :D ale pewności nie mam :)


κάτοχος PRO πακέτου Πολωνία Yoyogi


Zawsze się znajdą hejterzy, którzy zminusują bez powodu nawet najlepszy artykuł. Jakąś odporność psychiczną lub poziom "ignorowania" trzeba posiadać, gdyż nic nie potrafi tak zdenerwować jak minusy za dobrą i często parogodzinną pracę. Ten mój post nie odnosi się do owej bandy, której nie kojarzę, lecz do ogółu. Wątpię, żeby gracz, który ma ledwo 10 dniowy staż należał do jakiejś "loży szyderców". :)


Αρχηγός της εθνικής ομάδας υποστηρικτών Πολωνία Domiss223


W magazynie chodzi głownie o płynność publikowania artykułów. Najgorzej jest zadbać o w miarę regularne wypuszczanie artów,bo niestety wielu piszących po czasie się wypala inaczej mówiąc traci zapał. Ciężko zapobiec temu zjawisku dlatego co jakiś czas trzeba robić nową selekcję i przeprowadzić nowy nabór.


κάτοχος PRO πακέτου Πολωνία cichy90


Το δημοσίευμα εγκρίθηκε απο το διαχειριστή.
Nie mam zamiaru czytać Twoich wypocin nim nie odpowiesz na podstawowe pytanie, gdzie Twój obiecany artykuł?


Pikpokus


Το δημοσίευμα εγκρίθηκε απο το διαχειριστή.
"Uderz w stół a nożyce się odezwą" - odpowiedź pojawiła się sama na forum :-) Jak widzisz nie chodziło mi o "młodego" menagera.

Po prostu nasz geniusz PPM po dziś dzień nie może przeżyć że helperzy, redaktorzy i cały zespół PPM ma darmowe PRO... to rozdziera jego serce, a efekty każdy zna :-)

@Domiss
Jeśli kiedykolwiek choć zbliżysz się do mojego poziomu artów daj znać, zrobię zdjęcie :-)

PS. Zapewne napiszesz że się niżej się nie da. Tak wiem, jesteś boski :-)


κάτοχος PRO πακέτου Πολωνία Yoyogi

Dzisiaj mam garść informacji i zapytanie do ogółu.

Zapytanie dotyczy tego, co ostatnio wpadło mi do głowy i mogłoby rozkręcić magazyn. Chodzi o możliwość organizowania co jakiś czas (np. co rok) jakiegoś plebiscytu na menadżera sezonu. Byłaby to okazja nie tylko do zaktywizowania magazynu i społeczności, ale również do uhonorowania wyróżniających się jednostek. Pomysł daję na forum ogólnym, żeby każdy mógł zabrać głos w/s tegoż pomysłu.

Ponadto, od miesiąca czerwca skład magazynu będzie dosyć mocno przemeblowany. Więcej szczegółów w tej materii poznacie najprawdopodobniej w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Zależy to od tego jak szybko i sprawnie będą przebiegać kwestie formalne.


Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia!



Τα αγαπημένα σας θέματα
Σλοβακία I.1
Ιταλία I.1
Βοσνία-Ερζεγοβίνη koga bi vi
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Veliki događa...
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Sastanak BH Z...
Αυστρία Tennis Duel -...
Βέλγιο financien
Βέλγιο Vanalles
Αζερμπαϊτζάν PPM Translato...
Αυστρία Facebook
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Facebook
Αυστρία 2. Mannschaft...
Αυστρία Jerseys?
Αζερμπαϊτζάν U-17 milli ko...
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Sms krediti
Σλοβακία Kohutko Cup I...
Σλοβακία Gold Cup
Σλοβακία National Gree...
Σλοβακία V.168
Σλοβακία players for G...
Σλοβακία Pravidla (Ad ...
Σλοβακία 2 zapasy za d...
Σλοβακία Ligový pohár
Σλοβακία dresy a vlajk...
Σλοβακία National Germ...
Σλοβακία Voľby trénera...
Σλοβακία DB National I...
Σλοβακία PPZT:pred a p...
Σλοβακία F1
Σλοβακία tranfers
Αυστραλία New F1 manage...
Σλοβακία organizujem t...
Σλοβακία transfer
Σλοβακία Dresy
Σλοβακία VI.188
Σλοβακία VI.190
Σλοβακία VI.196
Σλοβακία VI.185
Σλοβακία VI.184
Σλοβακία VI.180
Σλοβακία VI.166
Σλοβακία VI.172
Σλοβακία VI.168
Σλοβακία VI.169
Σλοβακία VI.170
Σλοβακία VI.173
Σλοβακία VI.164
Σλοβακία VI.163
Σλοβακία VI.127
Σλοβακία V.85
Σλοβακία VI.111
Σλοβακία VI.72
Σλοβακία VI.109
Σλοβακία Futbalová Rep...
Σλοβακία V.253
Σλοβακία Slovakia Cup ...
Σλοβακία VI.113
Σλοβακία Esox lucius f...
Σλοβακία trgu - trensf...
Σλοβακία V.160
Σλοβακία Klubové vlajk...
Σλοβακία Vytvorenie kl...
Σλοβακία V.248
Σλοβακία VI.143
Σλοβακία VI.146
Σλοβακία V.170
Σλοβακία V.232
Σλοβακία Žilinska fotb...
Σλοβακία V.252
Σλοβακία V.255
Σλοβακία V.247
Σλοβακία VI.96
Σλοβακία V.223
Σλοβακία VI.9
Σλοβακία Kto ma najvac...
Σλοβακία V.230
Σλοβακία V.133
Σλοβακία VI.147
Σλοβακία V.184
Σλοβακία uspesnost str...
Σλοβακία VI.126
Σλοβακία VI.58
Σλοβακία VI.51
Λευκορωσία "Клубная супе...
Σλοβακία V.158 tipovač...
Σλοβακία V.250
Σλοβακία VI.80
Σλοβακία mini champion...
Σλοβακία V.249
Σλοβακία V.229
Σλοβακία V.251
Σλοβακία Primera Divis...
Σλοβακία Tímový web
Σλοβακία VI.160
Σλοβακία Friendly Matc...
Σλοβακία VI.156
Σλοβακία Klubovy web
Σλοβακία V.127
Σλοβακία Futbalova Rep...
Σλοβακία Taktiky
Σλοβακία Tréning hráčo...
Σλοβακία SVK Repre - F...
Σλοβακία VI.145
Σλοβακία Stažnosti na ...
Σλοβακία VI.106
Σλοβακία futbal
Σλοβακία Design-logo-d...
Σλοβακία V.208
Σλοβακία V.189
Σλοβακία stadio
Σλοβακία VI.149
Σλοβακία VI.125
Σλοβακία VI.88
Σλοβακία V.176
Σλοβακία SILA TÍMU
Σλοβακία VI.103
Σλοβακία V.148
Σλοβακία super zápasy
Σλοβακία Ponuky generá...
Σλοβακία Slovenské Sup...
Σλοβακία V.148
Σλοβακία stavanie záze...
Σλοβακία Tipovacia súť...
Σλοβακία V.172
Σλοβακία pro evolution...
Σλοβακία Corgoň liga a...
Σλοβακία VI.138
Σλοβακία 2x zaspievaná...
Σλοβακία Tvorba Loga
Σλοβακία A.C.A.B. CUP
Σλοβακία Najlepší stre...
Σλοβακία Šlapak
Σλοβακία V.201
Σλοβακία VI.154
Σλοβακία VI.142
Σλοβακία Horna nitra C...
Σλοβακία VI.148
Σλοβακία VI.97
Σλοβακία VI.144
Σλοβακία Súťaž o 40 kr...
Σλοβακία VI.112
Σλοβακία MS vo Futbale...
Σλοβακία kupovanie zam...
Σλοβακία Hlasovanie - ...
Σλοβακία V.242
Σλοβακία Priatelsky du...
Σλοβακία ZAPASY PRIJMA...
Σλοβακία PPMliga-turna...
Σλοβακία Majstrovstvá ...
Σλοβακία V.178
Σλοβακία IV.24 Ligové ...
Σλοβακία VI.128
Σλοβακία VI.54
Σλοβακία Turnaj - UEFA...
Σλοβακία Turnaj - Prem...
Σλοβακία Liga majstrov
Σλοβακία VI.110
Σλοβακία V.146
Αυστραλία Last Letter -...
Σλοβακία V.256
Σλοβακία VI.114
Σλοβακία V.225
Σλοβακία VI.92
Σλοβακία V.246
Σλοβακία V.239
Σλοβακία V.237
Νεότερες δημοσιεύσεις