Selecciona un país: |
![]() |
Noruega |
Kan også informere om at forrige sesongs måte å kalkulere ratinger på ble brukt i gårsdagens kamp. Først i dag vil den nye måten bli brukt.
Jeg har plukket ut noen spillere som er helt klart feiltrent, men son allikevel har fått gode retinger til nå. Skal bli spennende å se hvor stort dropp de får med ny kalkulasjon. Regner med at riktig trente spillere presterer som før, men også det skal sjekkes.
Håper du vil dele resultatet med oss andre. Hvertfall at du deler dine funn med de som har landslagsspillere, så hvertfall disse kan trenes så riktig som mulig.
Er ganske skuffet over eget lag, mange gikk ned 1 i rating, spesielt midtbanen var problematisk, da alle hadde 11 i går, men i dag hadde 1 ving og 2 sentrale 10... Noen som har noen formening om hvordan disse burde trenes?
Hm.. Litt merkelig. I går fikk vingene 12 og 9 idag fikk de samme 10 og 9. De trenes likt(forholdet mellom skillene er like) så hvorfor mister en 2 poeng mens andre mister 0??
Spillerne jeg tenkte å bruke som referanse vedr. kampmotoroppdateringen er på leir, og spilte følgelig ikke gårsdagens ligakamp.
Ser at mitt lag økte lagstyrken til fra 54 til 55 stjerner etter gårsdagens kamp. 54 stjerner var med fullt lag i forrige sesongs siste kamp, 55 stjerner fikk vi med hele 6 reserver på banen i gårsdagens kamp. Det kan da tyde på at riktig trente spillere faktisk får litt bedre ratinger med den nye kampmotoren.
Ser at mitt lag økte lagstyrken til fra 54 til 55 stjerner etter gårsdagens kamp. 54 stjerner var med fullt lag i forrige sesongs siste kamp, 55 stjerner fikk vi med hele 6 reserver på banen i gårsdagens kamp. Det kan da tyde på at riktig trente spillere faktisk får litt bedre ratinger med den nye kampmotoren.
Jeg vil heller påstå at riktig trente spillere ikke straffes med den nye kampmotoren. Forbedringen skyldes at alle har 100 i energi igjen.
Vinner skotten i CL kvalet över två matcher med 8(10)-3(10), har starkare lag totalt, bättre keeper og forwards, men åker ut på bortamål med 1-1 totalt. Drit

Det var synd at du ikke gikk til gruppespillet. At du ikke hadde med den beste angriperen din i den første kampen kan være grunnen til at det gikk som det gikk :/
yes, hade två tunga avstängningar på beste angriper (Hauger) og beste midtbane (riegstad) i kamp 1
Tycker ändå jag borde ha vunnit idag
Tycker ändå jag borde ha vunnit idag
National team Awards for PPM Soccer har nettopp blitt avholdt, og gledelig nok fikk Norge en spiller med på All Star Team of the Season.
Les alt om National team Awards for PPM Soccer her:
ppm.powerplaymanager.com/...
Les alt om National team Awards for PPM Soccer her:
ppm.powerplaymanager.com/...
Har nå fått sjekket en av Norges aller mest feiltrente spillere. Han var like feiltrent i begynnelsen av forrige sesong som nå, og spilte til 10 på børsen da som nå. Dette betyr at den varslede endringen i kampmotoren kanskje kan utgjøre 1. ratingpoengs forskjell, dvs at feiltrente spillere yter ca 1. ratingpoeng dårligere med denne kampmotoren sammenlignet med den forrige.
Temas favoritos
Ultimos comentarios