
60:00 - Koniec meczu.
59:09 - Duże zamieszanie przed bramką U-GANG České Budějovice. Krążek wędruje w zamieszaniu do Peter Wach, ten nie może oddać strzału ponieważ zostaje zaatakowany kijem przez Jan Macek. Mamy odłożenie kary, Mitică Smărăndoiu przejmuje kontrolę nad krążkiem, strzela i strzelił i objęli prowadzenie 5:4. Cieszymir Bronowski zalicza drugą asystę.
58:24 - Cieszymir Bronowski mknie w strefie ofensywnej wzdłuż bandy. Podaje na pamięć po przekątnej do Mitică Smărăndoiu który od razu dośrodkowuje do Peter Wach. Strzał z nadgarstka leci za szeroko. Krążek odbija się od tylnej bandy i ląduje prosto na kiju Mitică Smărăndoiu, który oddaje potężne uderzenie, krążek nad lewym ramieniem bramkarza trafia do bramki!
58:00 - Trener HK Kaprari K70 jest bardzo zdeterminowany żeby zremisować to spotkanie, zdejmuje więc bramkarza Ireneusz Pasieka i wprowadza w jego miejsce dodatkowego napastnika.