時間:

你的球隊:
交流
Public account
  PRO專區
1330 信用點
購買信用點
你目前正在使用公共帳號。如果想進行比賽或是加入討論,你需要登入遊戲。如果你是新玩家,請先進行註冊。

  主題: Basketbal vragen en antwoorden


Fish4

Ik snap nog niet helemaal het verschil tussen vaardigheid en kwaliteit. Vaardigheid is hoe goed een speler nu is en kwaliteit hoe goed die vaardigheid kan worden? Maar als het goed is heb ik ook spelers gezien waarbij de vaardigheid hoger is dan de kwaliteit, klopt dat?

En zou iemand naar mijn laatste wedstrijd kunnen kijken tegen Dutch Lions?

http://basketball.powerplaymanager.com/nl/wedstrijd-verslag.html?data=201609283350

Gezien onze sterktes zijn we gelijkwaardig, maar hij heeft met heel erg ruim gewonnen van me. Zou het puur tactiek zijn? Of spelen er andere zaken mee?

Alvast bedankt.


PRO包支持者 荷蘭 Lilian257


Kwaliteit loopt van 1 t/m 99, waarbij 99 het beste is. De kwaliteit van een speler kun je pas definitief zien als deze gescout is.
De vaardigheid kan daar inderdaad ruim bovenuit komen. Bij voetbal bijvoorbeeld is de maximale vaardigheid per positie 655.

De wedstrijd gisteren heb je verloren op belangrijkheid. Je tegenstander heeft alles op heel hoog gespeeld en jij op normaal.
Dit zal je tegenstander later in het seizoen op gaan breken, omdat zijn spelers op deze manier heel veel energie verbruiken en alle spelers een maximum energie hebben van 100. Pas op de 1e dag van een nieuw seizoen krijgen alle spelers weer 100% energie.
Om die reden is het ook raadzaam om op elke positie 2 spelers te zetten. Hierdoor zulleen ze minder energie verbruiken.


Fish4


Thanks.

Bij hoeveel % merk je dat de spelersprestaties dalen? Is dat al vrij snel (bijv. 90/95%) of merk je het pas wanneer spelers onder de 80% of iets dergelijks komen?


Fish4

Oja, ik heb nog een vraag.

Is het verstandiger om één vaardigheid te trainen per speler of juist zo'n trainingschema aan te houden, zodat ze meerdere vaardigheden tegelijk trainen?


PRO包支持者 荷蘭 tazzzmike


bij 90% zal hij 90% van zijn vaardigheden gebruiken, dus dat kun je al wel merken. het ligt er natuurlijk ook aan hoeveel de tegenstander al heeft gebruikt.


PRO包支持者 荷蘭 tazzzmike


trainingsschema. als je de speler in een bepaalde verhouding traint dan zal hij optimaal presteren. als je één vaardigheid traint zal hij niet optimaal presteren.


Fish4

Ok. Heb nog een vraag. Wat is jullie ervaring met Powerplay basketbal omtrent random uitslagen? Wint hierbij altijd diegene met het sterkste team/beste tactiek?
Heb ervaring met een ander spel (wel een voetbalspel) dat je beide met dezelfde opstelling/tactiek enz. verschillende uitslagen kunt krijgen, erg frustrerend.


助手 CSBV

Natuurlijk zijn er wel verrassende uitslagen, maar dat is in het echt niet anders. Mijn ervaring is dat het er niet overdreven veel zijn.
Moet ook wel anders kun je aan het begin van het seizoen de beker ook wel vast gaan uitreiken aan het sterkste team.


bartman23

Hallo allemaal - eerste post - heb eerst de kat uit de boom gekeken en wat ervaring opgedaan simpelweg door veel te lezen en het spel te spelen maar heb nu toch echt wat vragen die wat belangrijker beginnen te worden voor volgend seizoen;

Maakt het uit hoe goed je scouts zijn? Ik bedoel, is een scout met 100 nauwkeutiger in zijn schatting dan een scout met 15? Of is die alleen maar sneller qua tijd?

Op dit moment zijn al mijn faciliteiten ondermaats, op dit moment is een coach met waardes rond 100 niet verstandig. Welke waardes voor een coach moet ik dan zoeken en is dan beter in verhouding tot de faciliteiten die ik heb?

Mijn inkomsten zijn begrijpelijk zeer laag dus ik moet echt Low Budget denken...


助手 CSBV

Bij gelijke waarde van de bijbehorende faciliteit zijn scouts met 100 zijn inderdaad nauwkeuriger dan scouts met 15 als de speler nog niet gescout is, maar de waarden na scouting zijn bij alle scouts gelijk.

Voor een coach zou ik meer kijken naar wat in verhouding tot je inkomsten is en minder naar het niveau van je faciliteiten. In het begin zijn die upgrades namelijk niet zo duur en zit je zo op een vrij aardig niveau. En dat terwijl de kosten van je personeel wel binnen de kortste keren de pan uit rijzen.



你喜歡的遊戲主題
斯洛伐克 I.1
義大利 I.1
斯洛伐克 Nováčikovia v...
斯洛伐克 Kuriózne mená...
波士尼亞與赫塞哥維納 koga bi vi
波士尼亞與赫塞哥維納 Veliki događa...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sastanak BH Z...
奧地利 Tennis Duel -...
比利時 financien
比利時 Vanalles
亞塞拜然 PPM Translato...
奧地利 Facebook
波士尼亞與赫塞哥維納 Facebook
奧地利 2. Mannschaft...
奧地利 Jerseys?
亞塞拜然 U-17 milli ko...
波士尼亞與赫塞哥維納 Sms krediti
斯洛伐克 Kohutko Cup I...
斯洛伐克 Gold Cup
斯洛伐克 National Gree...
斯洛伐克 V.168
斯洛伐克 players for G...
斯洛伐克 Pravidla (Ad ...
斯洛伐克 2 zapasy za d...
斯洛伐克 Ligový pohár
斯洛伐克 dresy a vlajk...
斯洛伐克 National Germ...
斯洛伐克 Voľby trénera...
斯洛伐克 DB National I...
斯洛伐克 PPZT:pred a p...
斯洛伐克 F1
斯洛伐克 tranfers
澳大利亞 New F1 manage...
斯洛伐克 organizujem t...
斯洛伐克 transfer
斯洛伐克 Dresy
斯洛伐克 VI.188
斯洛伐克 VI.190
斯洛伐克 VI.196
斯洛伐克 VI.185
斯洛伐克 VI.184
斯洛伐克 VI.180
斯洛伐克 VI.166
斯洛伐克 VI.172
斯洛伐克 VI.168
斯洛伐克 VI.169
斯洛伐克 VI.170
斯洛伐克 VI.173
斯洛伐克 VI.164
斯洛伐克 VI.163
斯洛伐克 VI.127
斯洛伐克 V.85
斯洛伐克 VI.111
斯洛伐克 VI.72
斯洛伐克 VI.109
斯洛伐克 Futbalová Rep...
斯洛伐克 V.253
斯洛伐克 Slovakia Cup ...
斯洛伐克 VI.113
斯洛伐克 Esox lucius f...
斯洛伐克 trgu - trensf...
斯洛伐克 V.160
斯洛伐克 Klubové vlajk...
斯洛伐克 Vytvorenie kl...
斯洛伐克 V.248
斯洛伐克 VI.143
斯洛伐克 VI.146
斯洛伐克 V.170
斯洛伐克 V.232
斯洛伐克 Žilinska fotb...
斯洛伐克 V.252
斯洛伐克 V.255
斯洛伐克 V.247
斯洛伐克 VI.96
斯洛伐克 V.223
斯洛伐克 VI.9
斯洛伐克 Kto ma najvac...
斯洛伐克 V.230
斯洛伐克 V.133
斯洛伐克 VI.147
斯洛伐克 V.184
斯洛伐克 uspesnost str...
斯洛伐克 VI.126
斯洛伐克 VI.58
斯洛伐克 VI.51
白俄羅斯 "Клубная супе...
斯洛伐克 V.158 tipovač...
斯洛伐克 V.250
斯洛伐克 VI.80
斯洛伐克 mini champion...
斯洛伐克 V.249
斯洛伐克 V.229
斯洛伐克 V.251
斯洛伐克 Primera Divis...
斯洛伐克 Tímový web
斯洛伐克 VI.160
斯洛伐克 Friendly Matc...
斯洛伐克 VI.156
斯洛伐克 Klubovy web
斯洛伐克 V.127
斯洛伐克 Futbalova Rep...
斯洛伐克 Taktiky
斯洛伐克 Tréning hráčo...
斯洛伐克 SVK Repre - F...
斯洛伐克 VI.145
斯洛伐克 Stažnosti na ...
斯洛伐克 VI.106
斯洛伐克 futbal
斯洛伐克 Design-logo-d...
斯洛伐克 V.208
斯洛伐克 V.189
斯洛伐克 stadio
斯洛伐克 VI.149
斯洛伐克 VI.125
斯洛伐克 VI.88
斯洛伐克 V.176
斯洛伐克 SILA TÍMU
斯洛伐克 VI.103
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 super zápasy
斯洛伐克 Ponuky generá...
斯洛伐克 Slovenské Sup...
斯洛伐克 V.148
斯洛伐克 stavanie záze...
斯洛伐克 Tipovacia súť...
斯洛伐克 V.172
斯洛伐克 pro evolution...
斯洛伐克 Corgoň liga a...
斯洛伐克 VI.138
斯洛伐克 2x zaspievaná...
斯洛伐克 Tvorba Loga
斯洛伐克 A.C.A.B. CUP
斯洛伐克 Najlepší stre...
斯洛伐克 Šlapak
斯洛伐克 V.201
斯洛伐克 VI.154
斯洛伐克 VI.142
斯洛伐克 Horna nitra C...
斯洛伐克 VI.148
斯洛伐克 VI.97
斯洛伐克 VI.144
斯洛伐克 Súťaž o 40 kr...
斯洛伐克 VI.112
斯洛伐克 MS vo Futbale...
斯洛伐克 kupovanie zam...
斯洛伐克 Hlasovanie - ...
斯洛伐克 V.242
斯洛伐克 Priatelsky du...
斯洛伐克 ZAPASY PRIJMA...
斯洛伐克 PPMliga-turna...
斯洛伐克 Majstrovstvá ...
斯洛伐克 V.178
斯洛伐克 IV.24 Ligové ...
斯洛伐克 VI.128
斯洛伐克 VI.54
斯洛伐克 Turnaj - UEFA...
斯洛伐克 Turnaj - Prem...
斯洛伐克 Liga majstrov
斯洛伐克 VI.110
斯洛伐克 V.146
澳大利亞 Last Letter -...
斯洛伐克 V.256
斯洛伐克 VI.114
斯洛伐克 V.225
斯洛伐克 VI.92
斯洛伐克 V.246
斯洛伐克 V.239
斯洛伐克 V.237
最新主題